Bir posta kutusu Exchange Server 2010'daki bir veritabanına taşıma "yolunun bir parçası bulunamadı" hatası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2834158 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Exchange Server 2010 posta kutusu veritabanları arasında bir posta kutusunu taşımaya çalıştığınızda, aşağıdakine benzer bir ileti alırsınız:
Hata: "D:\Temp yolunun bir parçası bulunamadı"
Uyarı:
Beklenmeyen bir hata oluştu ve Watson dökümü oluşturulur: yolunun bir parçası bulunamadı ' D:\TEMP\<filename>.</filename>tmp'.

Neden

Veritabanını taşımak için Microsoft Exchange Information Store hizmeti tarafından kullanılan TEMP ve TMP ortam değişkenleri yol değeri geçersiz olduğundan, bu sorun oluşur.

Not Microsoft Exchange Information Store hizmeti ileti dönüşümü ve posta kutusu taşıma işlemlerini gibi TEMP ve TMP klasörleri geçici depolama yeri olarak çeşitli işlemler için kullanır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için TEMP ve TMP ortam değişkenleri için doğru yolu ayarlayın. TEMP ve TMP ortam değişkenleri için varsayılan yolu olan %Userprofile%\Temp.

TEMP ve TMP ortam değişkenleri kümesi doğru yolu hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
TEMP ve TMP dizinlerini taşıma

Özellikler

Makale numarası: 2834158 - Last Review: 15 Nisan 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB2834158 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2834158

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com