"Не вдалося знайти частину контура" Помилка під Вільний час переміщення поштової скриньки до бази даних на сервері Exchange Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2834158 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час спроби переміщення поштової скриньки між базами даних поштової скриньки в Microsoft Exchange Server 2010, ви отримаєте протокол IMAP, подібне до такого:
Помилка: "не вдалося знайти частину шлях D:\Temp"
Попередження:
Сталася неочікувана помилка, і Ватсон дамп генерується: не вдалося знайти частину шляху ' D:\TEMP\<filename>.</filename>TMP'.

причина

Ця проблема виникає тому, що шлях значення TEMP і TMP змінних середовища, які використовують службу пул носіїв поштових скриньок даних Microsoft Exchange для переміщення бази даних є неприпустимим.

Примітка. Службу пул носіїв поштових скриньок даних Microsoft Exchange використовує папки TEMP та TMP, як тимчасового онлайнове пул носіїв для різних операцій, таких як перетворення протокол IMAP та поштової скриньки переміщення операцій.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, встановіть правильний шлях для змінних оточення TEMP і TMP. За промовчанням шлях для змінних оточення TEMP і TMP є %Userprofile%\Temp.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як встановити правильний шлях для змінних оточення TEMP і TMP будь ласка, перейдіть до наступного веб-сайт Microsoft TechNet:
Як перемістити TEMP і TMP каталоги

Властивості

Номер статті: 2834158 - Востаннє переглянуто: 15 квітня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbsurveynew kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB2834158 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2834158

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com