Yammer'da ortak ve özel gruplarındaki iletileri kimlerin görebileceğini hakkında bilgi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2835470 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Bu makale, ortak ve özel grupları Yammer'da iletilerinde kimlerin görebileceğini hakkında bilgi içerir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Ortak veya özel bir grup için deftere nakledilen iletileri Giriş sekmesinde bu grubun üyesi olan herkesin üzerinde görüntülenir. Ortak gruba deftere iletileri ve özel bir gruba deftere iletileri arasındaki temel fark grubun dışında olan herkes iletileri görüntülemek ' dir. Örneğin, bir ağdaki herkes ortak grubun sayfasına ortak bir gruba deftere iletileri görüntüleyebilirsiniz. Ancak, yalnızca grup üyelerine özel bir grup için özel bir grup deftere iletileri görüntüleyebilirsiniz.

NotKuruluş ağındaki bir yönetici herkesin özel grubu bir davet olmadan ağ birleştirmeye olanak tanır. Bir yönetici bu varsa, yeni üyelerin Gruba katılmak karar olarak besleme grubunda özel iletileri görülebilir. Bu yeni üyeleri, yönetici başka bir onay gerektirmez.

Özellikler

Makale numarası: 2835470 - Last Review: 17 Nisan 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Yammer
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2835470 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2835470

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com