Адреси електронна пошта не є правильно віднесені до нових поштових скриньок служби Office 365, створені в Exchange центру адміністрування

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2836370 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Співіснування з Microsoft Exchange Online в Office 365 і вашому локальному середовищі Microsoft Exchange Server ви створити нову Office 365 поштову скриньку Exchange центру адміністрування. Для цього вам вибратиодержувачів, натисніть кнопку поштові скриньки, клацніть новий (
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок екрана з новий значок
) і натисніть кнопку поштової скриньки служби Office 365.Однак, коли ви приймаєте цю дію, адреси електронної пошти не є поштовій скриньці відповідно до політики адресу електронної пошти, які встановлюються.

Причини

За промовчанням параметр автоматичного оновлення адрес електронної пошти, заснована на електронну адресу політика, що застосовується до одержувачане ввімкнуто під час створення Office 365 скриньки Exchange центру адміністрування.

РІШЕННЯ

Після створення нової поштової скриньки служби Office 365 центру адміністрування Exchange, оновити цю поштову скриньку для використовувати політику адрес електронної пошти. Для цього можна використовувати оболонку керування Exchange або центру адміністрування Exchange у локальній Exchange server.

Використовуйте оболонку керування Exchange

 1. Відкриті Exchange Management Shell. Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
  Відкрити оболонка
 2. Запустіть наступну команду:
  Get-RemoteMailbox <name of mailbox> | Set-RemoteMailbox -EmailAddressPolicyEnabled $True

За допомогою Центру адміністрування Exchange

 1. Відкрийте Центр адміністрування Exchange.
 2. Вибрати одержувачівклацніть поштові скринькита двічі клацніть служби Office 365 поштових скриньок, які потрібно редагувати.
 3. На лівій навігаційній панелі клацніть адресу електронної пошти.
 4. Установіть прапорець автоматично оновлювати адреси електронної пошти, заснована на електронну адресу політика, що застосовується до одержувача .
 5. Натисніть кнопку зберегти.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2836370 - Востаннє переглянуто: 3 червня 2014 р. - Редакція: 5.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
 • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
Ключові слова: 
o365022013 o365 o365a o365e o365m hybrid kbgraphic kbmt KB2836370 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2836370

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com