כיצד ניתן להפעיל או לבטל את חומת האש של Windows XP Service Pack 2 או בגירסאות מתקדמות יותר?

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 283673 - View products that this article applies to.
כדי להמשיך לקבל עדכוני אבטחה עבור Windows, ודא כי אתה משתמש ב- Windows XP עם Service Pack 3 (SP3). לקבלת מידע נוסף, עיין בדף אינטרנט זה של Microsoft: תמיכה הסיום עבור גירסאות מסוימות של Windows
הרחב הכל | כווץ הכל

מבוא

מאמר זה מתאר כיצד להפעיל או להשבית את חומת האש ב- Windows XP Service Pack 2 (SP2) ו- Windows XP Service Pack 3 (SP3). ייתכן שתרצה לבטל את חומת האש אם ברצונך לפתור בעיות ביישומים שאינם פועלים כצפוי מאחורי חומת אש.

הערהחומת אש היא תוכנה או חומרה שבודקת את המידע שמגיע מהאינטרנט או מרשת. חומת האש חוסמת את המידע או את המידע מאפשר לעבור אל המחשב שלך. אם מידע חסום או דרכם עברה תלוי בהגדרות חומת האש. חומת אש יכולה לסייע במניעה מתוכנות זדוניות (כגון תולעים) לקבל גישה למחשב שלך באמצעות רשת או האינטרנט. חומת אש יכולה גם לסייע למנוע מהמחשב שליחה של תוכנות זדוניות למחשבים אחרים. Windows XP, Windows XP SP2 ו- Windows XP SP3 כולל תוכנת חומת אש.

כיצד להפעיל את חומת האש

הערה השלבים הבאים הם רק עבור Windows XP SP2 ועבור Windows XP SP3. שלבים אלה אינם עבור גירסאות קודמות של Windows XP. אם אינך בטוח איזו גירסה של Windows XP פועלים, עבור "כיצד לקבוע את ה-service pack הנוכחי"סעיף.

כדי לאפשר לנו להפעיל את חומת האש עבורך, עבור אל "תקנו עבורי"סעיף. אם אתה מעדיף לעשות זאת בעצמך, עבור אל "אני מעדיף לתקן בעצמי"סעיף.

תקנו עבורי

כדי להפעיל את חומת האש באופן אוטומטי, לחץ לפתור את הבעיה קישור, לחץ הפעלה ב- הורדת קבצים הדו-שיח ולאחר מכן בצע את השלבים באשף זה.

לפתור את הבעיה
Microsoft Fix it 50102


הערות
 • אשף זה עשוי להיות באנגלית בלבד. עם זאת, התיקון האוטומטי פועל גם עבור גירסאות שפה אחרות של Windows.
 • אם אינך נמצא מול המחשב שבו אירעה הבעיה, תוכל לשמור את התיקון האוטומטי בכונן הבזק או בתקליטור ולאחר מכן תוכל להפעיל אותו במחשב שבו אירעה הבעיה.


אני מעדיף לתקן בעצמי

כדי להפעיל את חומת האש של Windows, בצע את הפעולות הבאות:
 1. לחץ התחלה, לחץ על הפעלה, סוג Firewall. cpl, ולאחר מכן לחץ על אישור.
 2. ב- כללי לחץ ב- (מומלץ).
 3. לחץ אישור.
הערה אם כללי הכרטיסיה או ב- (מומלץ) האפשרות אינה זמינה, ייתכן שמערכת מדיניות נגד הפעלת חומת האש. פנה למנהל המערכת לקבלת מידע נוסף אודות כיצד להפעיל את חומת האש. בנוסף, המערכת ייתכן כבר פועל אש של ספקים חיצוניים (אזור התראה או אבטחת אינטרנט Norton, לדוגמה). פנה למנהל המערכת לקבלת עזרה בקביעת אם חומת אש פועלת כבר במערכת.

אם אתה עדיין זקוק לסיוע לאחר פנה אל מנהל המערכת, פנה למחלקת התמיכה.

כיצד להשבית את חומת האש

הערה השלבים הבאים הם רק עבור Windows XP SP2 ועל Windows SP3. הם אינם עבור גירסאות קודמות של Windows XP. אם אינך בטוח איזו גירסה של Windows XP פועלים, עבור "כיצד לקבוע את ה-service pack הנוכחי"סעיף.

הערה כאשר אתה מבטל את חומת האש, תעזוב את המחשב פגיע להתקפות. לפיכך, בטרם תוכל לבטל את חומת האש שלך, לנתק את המחשב מכל הרשתות. זה כולל לאינטרנט. לחלופין, באפשרותך להפעיל חומת אש של ספקים חיצוניים.

כדי להשבית את חומת האש של Windows, בצע את הפעולות הבאות:
 1. לחץ התחלה, לחץ על הפעלה, סוג Firewall. cpl, ולאחר מכן לחץ על אישור.
 2. ב- כללי לחץ פעילה (לא מומלץ).
 3. לחץ אישור.

כיצד לקבוע את ה-service pack הנוכחי

לפני שתתחיל ההורדה ה-Service pack המעודכן, עליך לקבוע איזו ערכת service pack הפועלים כעת. לשם כך, לחץ התחלה, לחץ על הפעלה, סוג sysdm. cpl, ולאחר מכן לחץ על אישור.

השורה האחרונה תחת מערכת מציין איזו ערכת service pack שאתה מפעיל. אם ה-service pack לא מופיע, אתה מפעיל את גירסת ההפצה של Windows XP.

אזהרה אם אתה מפעיל את גירסת ההפצה של Windows XP או Windows XP Service Pack 1 (SP1) או, המוצר נמצא מחוץ מחזור החיים. לכן, אין תמיכה עדכון הזמין. במקרה זה, עליך לעדכן ל- Windows XP SP3 בהקדם האפשרי.

לקבלת מידע נוסף אודות Windows XP service pack העדכני ביותר, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322389כיצד להוריד את Windows XP SP3

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף אודות השינויים בחומת האש של Windows ב- Windows XP SP2, ראה "תכונות חדשות של עבודה ברשת ב- Windows XP Service Pack 2" מאמר עמודה "כבלים גיא" בינואר 2004.

מוצרי חברות אחרות הנזכרים במאמר זה מיוצרים על-ידי חברות שאינן תלויות ב- Microsoft. Microsoft אינה מעניקה אחריות, במפורש ובין במשתמע, לגבי הביצועים או האמינות של מוצרים אלה.

מאפיינים

Article ID: 283673 - Last Review: יום חמישי 25 אפריל 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
מילות מפתח 
kbmsifixme kbfixme kbenv kbfirewall kbarttypeshowme kbhowtomaster kbnetwork kbmt KB283673 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 283673

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com