Windows XP'de İkili Ekran Özelliğinin Açıklaması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 283674 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Microsoft Windows XP'de ikili ekran özelliğinin özelliği anlatılmaktadır.

Daha fazla bilgi

Ikili ekran özelliğinin, Microsoft Windows 2000 birden çok monitör özelliğinde bir uzantısıdır. Bazı gelişmiş görüntü bağdaştırıcıları ve birçok taşınabilir bilgisayar, aynı görüntü bağdaştırıcısı için iki arabirimi desteği. Bir monitör veya başka bir görüntü için görüntü iç ve dış bağlayıcı bu işlevselliği taşınabilir bilgisayarlarda, içerir. Ikili ekran özelliğinin aynı anda farklı çıkışlarını görüntülemek iki bir arabirim sağlar.

Ikili ekran özelliğinin için olası senaryolar aşağıdakileri içerir:

  • Bir kullanıcı, taşınabilir bir bilgisayarı bir çalışma ofisinde sahip ve aynı anda iki program verileri görüntülemek gereken. Bir dış monitör taşınabilir bilgisayara bağlanarak, kullanıcı, aynı bilgisayardan aynı anda her iki monitör kullanabilirsiniz.
  • Bir BT yöneticisi, bir bilgisayarı merkezi sınırlı genişletme alan olduğunu fark eder. Ikili ekran özelliğinin, yönetici, iki monitör bir birden çok bağdaştırıcı kullanarak farklı olarak, iki çıkış bağlayıcıları içeren yalnızca bir görüntü bağdaştırıcısı'nı kullanarak bağlanmasını sağlar.
Ikili ekran etkinleştirme özelliğinin için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Masaüstünde'ı sağ tıklatın ve sonra da Properties ' i tıklatın.
  2. Görüntü Özellikleri penceresinde, Ayarlar sekmesini seçin.
  3. Görüntü ağ izleyicisi ' ni seçin ve ardından Windows masaüstümü monitöre genişlet</a0> seçeneğini seçin.
Ikili ekran özelliğinin özelliği tarafından desteklenen görüntü bağdaştırıcıları hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
307397Birden çok monitör ve ikili ekran için desteklenen ekran bağdaştırıcıları

Özellikler

Makale numarası: 283674 - Last Review: 15 Ocak 2006 Pazar - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdisplay kbinfo KB283674 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:283674

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com