Jak používat funkci alternativní konfigurace pro více připojení k síti v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 283676 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje způsob použití alternativní konfigurace funkce navázat připojení k síti více. Pokud jste mobilní počítač uživatele, můžete použít funkce alternativní konfigurace udržovat bezproblémové operace na office a domácích sítích bez nutnosti ručně překonfigurovat nastavení TCP/IP. Tato funkce určuje, že protokol TCP/IP používá alternativní konfiguraci, pokud není nalezen DHCP server. Funkce alternativní konfigurace je užitečné v situacích, kde používat počítač na více než jedné síti, kde jedna z těchto sítí nemá DHCP server a nechcete použít automatické privátní protokol sítě Internet (IP) adresování konfigurace.

Pokud používáte mobilní počítač v kanceláři a doma své můžete použít funkce alternativní konfigurace. Pokud jsou v kanceláři počítač používá konfiguraci TCP/IP přidělenou DHCP. Když jste doma (kde nemáte přístup k serveru DHCP), počítač automaticky použije alternativní konfiguraci.


Pomocí funkce alternativní konfigurace

Použití alternativní konfigurace funkce:
  1. V nabídce Start klepněte na položku Ovládací panely.
  2. Klepněte na připojení k síti a Internetu.
  3. Klepněte na odkaz Síťová připojení.
  4. Klepněte pravým tlačítkem myši na místní sítě (LAN) nebo vysokorychlostní připojení, které chcete konfigurovat a klepněte na příkaz Vlastnosti.
  5. Klepněte na položku Protokolu TCP/IP a klepněte na tlačítko Vlastnosti.
  6. Klepněte na kartě Alternativní konfigurace.

Vlastnosti

ID článku: 283676 - Poslední aktualizace: 10. května 2004 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhowto kbhowtomaster kbnetwork KB283676 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:283676

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com