SharePoint Foundation 2010 için SharePoint Foundation 2013'e yükselttikten sonra Kiracı sitelerinde arama yapamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2838141 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

(Hangi multi-tenancy için yapılandırılmış olan) Microsoft SharePoint Foundation 2010 için Microsoft SharePoint Foundation 2013'e yükselttikten sonra arama işlevi çalışmaz. Kiracı sitelerinde arama yapmak bir kullanıcı çalıştığında, hiçbir arama sonuçları döndürülür.

Neden

Bu davranış tasarım gereğidir. SharePoint Foundation 2013 Kiracı sitelerinde arama desteklemez. Bölümlenmiş SharePoint sunucusu uygulamaları oluşturmak enterprise lisansı gerektirir ve bu nedenle SharePoint Foundation 2013'de mümkün değildir.

Özellikler

Makale numarası: 2838141 - Last Review: 24 Nisan 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SharePoint Foundation 2010
  • Microsoft SharePoint Foundation 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB2838141 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2838141

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com