Outlook Exchange 2013 ortak klasör veya eşlenen otomatik posta kutusu bağlanamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2839517 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Outlook 2007, Microsoft Outlook 2010 kullandığınızda veya posta kutusu Microsoft Exchange Server 2013 ortak bir klasöre veya bir otomatik bağlanmak için Microsoft Outlook 2013 eşlenen aşağıdaki hata bakın:
Klasör genişletilemiyor. Microsoft Exchange kullanılabilir değil. Ağ sorunları veya Exchange sunucusu bakım için kapatılmış.
Ayrıca, Exchange Server yöneticinize ExternalAuthentication temel olarak ayarlarsanız, bir kimlik bilgilerini sor görebilirsiniz.

Neden

Exchange Server 2013 ayrı iç ve dış istemci ayarları Outlook herhangi bir yere bağlantı kullanılmaya başlandı. Outlook iç ağda bulunan olsa da diğer posta kutularına bağlanmak için dış ad outlook kullanıyor. Diğer posta kutularına otomatik eşlenmiş posta kutularının ve ortak klasörleri içerir.

Çözüm

Outlook 2010
Bir ara güncelleştirme (ıu) Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu ıu yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Bu ıu yalnızca bu makalede açıklanan sorunun yaşandığı sistemlere uygulayın. Bu ıu ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu ıu içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Bu ıu edinmek için Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu belirli ıu için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarını veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Outlook 2007 ve Outlook 2013
Geçici güncelleştirmeleri (IUs) Outlook 2007 ve Outlook 2013 için şu anda kullanılabilir değil. Daha fazla bilgi kullanılabilir hale geldiğinde bu makale güncelleştirilecektir.

Daha fazla bilgi

URL'sine hizmeti hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet makalesine bakın:
URL'sine hizmeti
İç kısmını URL'sine yanıt genellikle aşağıdaki gibi görünür:

<Type>EXHTTP</Type>
<Server>exch1.contoso.com</Server>
<SSL>Off</SSL>
<AuthPackage>NTLM</AuthPackage>
<ASUrl>https://exch1.contoso.com/EWS/Exchange.asmx</ASUrl>
<EwsUrl>https://exch1.contoso.com/EWS/Exchange.asmx</EwsUrl>
<OOFUrl>https://exch1.contoso.com/EWS/Exchange.asmx</OOFUrl>
<OABUrl>https://exch1.contoso.com/OAB/9f2dd03f-064b-4356-b0d0-6789c44ebf29/</OABUrl>
</Protocol>
Dış kısmını URL'sine yanıt genellikle aşağıdaki gibi görünür:
<Protocol><Type>EXHTTP</Type>
<Server>mail.contoso.com</Server>
<SSL>On</SSL>
<AuthPackage>Ntlm</AuthPackage>
<ASUrl>https://mail.contoso.com/EWS/Exchange.asmx</ASUrl>
<EwsUrl>https://mail.contoso.com/EWS/Exchange.asmx</EwsUrl>
<OOFUrl>https://mail.contoso.com/EWS/Exchange.asmx</OOFUrl>
</Protocol>

Bu örnekte, ilk girişi InternalHostname temsil eder ve exch1.contoso.comiçin ayarlanır. İkinci giriş ExternalHostname temsil eder ve mail.contoso.comadına ayarlayın.

Outlook, genellikle ilk EXHTTP blok ile bağlanmaya çalışır. Bu bağlantı başarısız olursa, Outlook sonra ikinci EXHTTP bloğu kullanarak bağlanmaya çalışır. Varsayılan olarak, Outlook birincil posta kutusu bu mantığı kullanır. Ancak, bu yanlış diğer posta bağlantıları için ikinci EXHTTP bloğuna atlar.

Özellikler

Makale numarası: 2839517 - Last Review: 15 Nisan 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Outlook 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2839517 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2839517

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com