Ako zmeniť váš e-mailovú adresu alebo heslo v nariekanie

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2840536 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok popisuje, ako zmeniť váš e-mailovú adresu alebo heslo v nariekanie.

POSTUP

Ako zmeniť e-mailovú adresu

Budete musieť zmeniť e-mailovú adresu, ak ste dostali novú, alebo ak ste použili nesprávnu adresu po vytvorení účtu. Ak chcete zmeniť e-mailovú adresu, postupujte nasledovne:
 1. Prihláste sa do účtu nariekanie.
 2. V pravom hornom rohu, kliknite na theellipsis (...), a potom kliknite na položku Upraviť profil.
 3. Základy stránke vášho účtu, zadať novú emailovú adresu, ktorú chcete použiť v nariekanie do poľa E-mail , a potom kliknite na prepojenie zmeniť .

  Poznámka: Ak nevidíte prepojenie na potvrdenie zmeny, vaša organizácia používa interný systém nastaviť členov. Kontakt Nariekanie podpora Ak potrebujete pomoc s aktualizáciou vašej emailovej adresy.
 4. Ak domény ktoré meníte schváleným doménové siete, dostanete verifikačný odkaz na novú adresu e-mailovej správy. Budete musieť kliknite na tento odkaz pre potvrdenie zmeny a aktualizovať svoju adresu.
 5. Ak ste nedostali overovací e-mail správu, skontrolovať priečinky nevyžiadanej pošty alebo Spam e-mail pre e-mailovú správu, alebo skontrolujte, či má vaša organizácia celosieťové spam filtre.
 6. Ak stále nemôžete nájsť overenie e-mailovej správy a potrebujú ďalšiu pomoc, obráťte sa na Nariekanie podpora.

Ak dostanete chybu, že vaša e-mailová adresa nie je platná

Pri pokuse zmeniť e-mailovú adresu v nariekanie, môže zobraziť chybové hlásenie, ktoré uvádza, že na adresu, ktorú ste zadali nie je platná adresa siete. To znamená, že nie je schválená domény, ktoré sa snažíte použiť e-mailovú adresu. V sieťach Basic a biznis nariekanie len jednu doménu je akceptovateľné. Ak máte novú emailovú adresu, že musíte použiť, môžete pripojiť nový nariekanie sieť pre aktuálne doménu. Alebo, môžete upgradovať na Business alebo Enterprise nariekanie siete.

Ak chcete vyriešiť túto chybu, použite jednu z nasledujúcich metód, ako vhodné pre vašu situáciu:

Metóda 1: Sieťach Enterprise vnútorného nariekanie
V sieťach Enterprise vnútorného nariekanie viacerých domén môže byť schválená na použitie. Pridať schváleným doménové, kontaktujte správcu úspech zákazníka aleboNariekanie podpora.

Metóda 2: na externej siete
Správca externej siete nasledujúcich krokov môžete pridať schválených domény:
 1. Prístup konfiguráciu stránky Admin panel.
 2. Prejdite do časti Súvisiace siete , a potom kliknite na prepojenie Pridať doménu .

Ak dostanete chybu, že e-mailová adresa sa už používa

Ak prijmete chybové hlásenie, že sa už používa na emailovú adresu, ktorú ste zadali, nie je aktívne alebo prebiehajúce účet, ktorý je už priradený na emailovú adresu. Ak chcete vyriešiť túto chybu, postupujte nasledovne:
 1. Ak nie je konto aktívne, prihláste sa a prejdite na stránky predvoľby účtu.
 2. Kliknite na odkaz v pravom dolnom rohu stránky zmazať svoj účet.
 3. Ak konto nie je aktívne a ste v sieti základných nariekanie kontaktNariekanie podpora odstránenie konta. Ak ste na sieti Business alebo Enterprise nariekanie, obráťte sa na svojho správcu a požiadajte ich o odstránenie účtu čakajúce.

Ako zmeniť svoje heslo

Ak chcete zmeniť heslo, ktoré používate na nariekanie, postupujte nasledovne:
 1. Prejdite na nastavenie konta a potom kliknite heslo kartu na ľavej strane stránky.
 2. Zadajte svoje aktuálne heslo v poli Začiatok, a potom zadajte nové heslo v strednej a dolnej oblasti. Uistite sa, že budete postupovať podľa požiadavky na heslo, ktoré sú zobrazené na stránke.
 3. Kliknite na tlačidlo Uložiť umožniť nové heslo.
Poznámka: Ak nevidíte heslo kartu v nastavenie konta, vaša organizácia spravuje používateľské heslá interne na jediné prihlásenie (SSO). Požiadajte o pomoc pri zmene hesla správcu siete.

Chyba 1: Neplatné heslo

Ak uvidíte červené chyba, ktorá signalizuje, že ste zadali nesprávne heslo, môže ste zadali heslo, ktoré ste predtým použili na nariekanie. Alebo vám môže nie nasledovali požiadavky na heslo, ktoré sú uvedené pod poľaPotvrdiť nové heslo . Ak chcete vyriešiť túto chybu, zadajte nové heslo, ktoré spĺňa tieto požiadavky.

Chyba 2: Zabudli ste heslo

Toresolve táto chyba, odošlite e-mailovú adresu na stránke nariekanie:
https://www.yammer.com/forgotten_password/New
Dostanete e-mailovú správu na obnovenie hesla.

Ak nevidíte emailovú správu, uistite sa, že ste skontrolovať priečinky nevyžiadanej pošty a spamu, a skontrolujte, či má vaša organizácia celosieťové spam filtre. Ak stále nemôžete nájsť e-mailovej správy, potvrdiť, že e-mailovú adresu, ktorú používate ten, ktorý ste použili na vytvorenie účtu. Často, váš aktívny účet môže boli vytvorené pomocou e-mailu alias.

Ak stále nemôžete obnoviť heslo a potrebujú ďalšiu pomoc, obráťte sa na Nariekanie podpora.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Vaše konto je identifikované na nariekanie vašu emailovú adresu. Každá e-mailová adresa je priradená unikátny nariekanie účet. Preto nemôže mať viacero e-mailových aliasov prepojené nariekanie účtu. Ak máte rôzne prezývky, ktoré používate vo vašej organizácii, musíte vybrať jeden odkaz na účte nariekanie. Okrem toho musíte vyhnúť prijatím pozvánky nariekanie, ktoré sú zaslané na niektorý z vašich ďalších e-mailových adries.

Vlastnosti

ID článku: 2840536 - Posledná kontrola: 16. októbra 2013 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Yammer
Kľúčové slová: 
kbmt KB2840536 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2840536

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com