Podczas wysyłania wiadomości e-mail, która zawiera skrót do pliku w programie Outlook, adresat otrzyma komunikat o błędzie "Outlook zablokowany dostęp do następujących, potencjalnie niebezpiecznych załączników"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 284414 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Gdy wysyłasz wiadomość, która zawiera skrót do pliku w programie Microsoft Outlook Adresat może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie w polu "Info" wiadomości e-mail:
Program Outlook zablokował dostęp do następujących, potencjalnie niebezpiecznych załączników:
Alternatywnie adresat nie może Każdy komunikat, a załącznik jest niedostępny.

Uwaga To zachowanie występuje, gdy oryginalny plik prawym przyciskiem myszy, przeciągnij plik do folderu Skrzynka odbiorcza w Program Outlook, a następnie kliknij Wyślij ze skrótem.

Przyczyna

To zachowanie jest zgodne z projektem. Podczas tworzenia skrótu za pomocą tego Metoda, nie utworzono pliku .Ink. Skróty są rozpoznawane jako pliki połączone przez program. Skróty są traktowane jako załącznik w postaci pliku poziomu 1 i potencjalnie szkodliwe.

Uwaga Skróty klawiaturowe mają rozszerzenia nazwy pliku .Ink lub .url to poziom 1 typy załączników e-mail i są niedostępne dla adresata.

Obejście problemu

Aby obejść to zachowanie i udostępnianie plików, ogłaszania plików Aby w zabezpieczonym udziale sieciowym. W wiadomości e-mail mogą zawierać łącza do udział, do którego została nadana dostępu adresata.

Więcej informacji

Program Outlook blokuje dostęp do tego rodzaju załącznika tak Adresat nie może go otworzyć. Jednak jeśli przeciągnij istniejący skrót dla tego samego typu pliku do wiadomości, a następnie wysłać plik, adresat można spróbować otworzyć plik.

Uwaga Opcja Wysyłanie skrótu przy użyciu tej metody przeciągania i upuszczania jest niedostępny.

Microsoft został sklasyfikowany dziesiątki typy plików jako poziom 1 zagrożenia bezpieczeństwa. Tych typów plików należą pliki mdb, MDE, .ade lub .adp rozszerzenia.

Właściwości

Numer ID artykułu: 284414 - Ostatnia weryfikacja: 22 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbattachments kbbackup kbfunclookup kbsecvulnerability kbaudit kbprb kbmt KB284414 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:284414

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com