Düzeltme: SQL Server 2008 veya SQL Server 2008 R2'de bir tam metin arama gerçekleştirdiğinizde tüm sonuçları döndürülür

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2844196 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft SQL Server 2008 SP3 düzeltmeleri karşıdan yüklenebilen bir dosya serbest bırakılır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 SP3 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Terimleri aramak veya bir tam metin aramasını Microsoft SQL Server 2008 veya Microsoft SQL Server 2008 R2'de Near işlecini kullandığınızda tüm sonuçları verdiğini dikkat edin.

Neden

Konum bilgileri sözcükler için bazen sıra dışı bir popülasyon normal mektup birleştirme işlemi sırasında bir dizin içine yazıldığı için bu sorun oluşur. Bu konum bilgilerinin Near işlecini kullanan veya tümcecikler için Yakınlık Aramaları gerçekleştirmek için kullanılır. Sıra dışı konum bilgileri bir veya daha fazla sözcük bir tümcecik veya yakınında işleci içerdiğinde, hatalı sonuçlar döndürülür.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için uygun toplu güncelleştirme paketi uygulayın.

Bu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra konum bilgileri doğru sırada yeniden düzenlemek için her veritabanındaki tüm tam metin dizinleri yeniden oluşturmak gereklidir.  Toplu güncelleştirme paketini uyguladıktan sonra tam metin dizinlerini yeniden konum bilgileri her sözcük için doğru bir nüfus normal mektup birleştirme işlemi sırasında sipariş edilir.

Toplu Güncelleştirme bilgileri

SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 (SP2) için toplu güncelleştirme 7

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 7'de yayımlanmıştır. SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2844090 SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 7
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2730301 SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 yayımlandıktan sonra yayımlanan SQL Server 2008 R2 oluşturur

İçin toplu güncelleştirme 13 SQL Server 2008 R2 SP1

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 13'te yayımlanmıştır. SQL Server 2008 R2 SP1 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2855792 SQL Server 2008 R2 SP1 için toplu güncelleştirme paketi 13
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 R2 SP1 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2567616 SQL Server 2008 R2 Service Pack 1'den sonra yayımlanan SQL Server 2008 R2 oluşturur

SQL Server 2008 SP3 için toplu güncelleştirme 11

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 11'de yayımlanmıştır. SQL Server 2008 SP3 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2834048 SQL Server 2008 Service Pack 3 için toplu güncelleştirme paketi 11
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008 SP3 ile birlikte verilen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2629969 SQL Server 2008 SQL Server 2008 SP3 yayımlandıktan sonra yayımlanan yapılar

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Referanslar

Yakın işleci SQL Server hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesine bakın:
Tam metin arama işleçleri: ve, veya, değil ve yakın
SQL Server'da Near işlecini kullanma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesine bakın:
CONTAINS (Transact-SQL) hakkında bilgi
SQL Server için artımlı hizmet modeli hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897 SQL Server ekibinden bildirilen sorunlar için düzeltmeler sunmak için artımlı bir hizmet modeli kullanılabilir
SQL Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499 Microsoft SQL Server yazılım güncelleştirme paketleri için dosya adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2844196 - Last Review: 20 Haziran 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SQL Server 2008 Service Pack 3
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Express with Advanced Services
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 Web
 • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Express
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2844196 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2844196

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com