POP3 e-posta iletilerini karşıdan yüklediğinizde bir "yetersiz bellek veya sistem kaynakları" hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 284425 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Postane Protokolü iletileri yüklemek, kişisel klasör dosyası (PST) sunucusuna (POP3), iletilerin tümünün almadan önce karşıdan yükleniyor vermeyebilir. Aşağıdaki hata iletisini, ilerleme durumu iletişim kutusunda görüntülenebilir:
Gönderme ve alma, <a1>hata</a1> (0x8007000E) bildirdi: bellek veya sistem kaynakları yetersiz. Bazı pencere ya da programları kapatın ve yeniden deneyin.

Neden

Bu davranış, bilgisayarınızı işleme'den daha fazla iletilerini karşıdan yüklemeye çalışırsanız oluşabilir.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, aşağıdakilerden birini yapın:
  • Hata iletisini aldıktan sonra daha fazla ileti'yi karşıdan yüklemek için Gönder/Al ' ı tıklatın. VEYA

  • Iletilerin üstbilgileri ve sonra seçerek karşıdan yüklemek istediğiniz e-posta iletileri böylece yükleme için sıraya alınması için iletilerinin sayısını azaltarak işaretleyebilirsiniz.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Gönderme/alma işlemi başladığında, Outlook POP3 sunucusuna bağlanır ve her iletinin karşıdan yüklemek için bir görev oluşturur. Yüklenecek iletilerin çok miktarda varsa, oluşturulan görevler için tüm iletileri yüklemek için önce Outlook'u sistem kaynakları yetersiz çalıştırabilir. Outlook, ulaştı sınırını tüm sunucu üzerindeki bekleyen iletileri içerir, davranır ve doğru ilerleme durumu göstergelerini sağlayarak iletileri karşıdan yükler. Tüm iletileri karşıdan yüklenir ve hata iletisinin görüntülendiğini yalnızca yüzdelerinin göstergelerine'karşıdan yükleme sorunu var.

Gerçek sayı değişir, ancak iç sınama Outlook yaklaşık, 1.200 iletileri karşıdan yüklediğinde 64 megabayt (MB) RAM içeren bir bilgisayar kaynakları yetersiz çalıştığını gösterir.

Özellikler

Makale numarası: 284425 - Last Review: 27 Temmuz 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdownload kbwebserver kberrmsg kbprb KB284425 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:284425

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com