Oprava: Může dojít k problémům s výkonem v SQL Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2845380 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Service Pack 1 pro Microsoft SQL Server 2012 opravy jsou distribuovány jako jeden soubor ke stažení. Vzhledem k tomu, že jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2012 Service Pack 1 release.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Může dojít k snížení výkonu SQL Server 2012. Zaškrtnete-li nástroje pro sledování výkonu serveru SQL, naleznete v následujících tématech:
  • Rychlý poklesŽivotnost SQLServer:Buffer Manager\Pagehodnoty čítače výkonu. Když nastane tento problém, isnear čítače 0.
  • Thepeak hodnota SQL Server: Manager\LazyWrites vyrovnávací paměti za sekundu Čítač ismore než1na několik sekund.
  • Anincrease vSQLServer:Memory Manager\Free paměti (KB) hodnoty čítače výkonu.

Příčina

Program Sledování prostředků a činnosti opožděných Zapisovatel serveru SQL Server jsou určeny k zachování velikosti mezipaměti a seznam volných kapacit se vyhnout situacím, nedostatek paměti. Za výjimečných okolností v databázovém stroji SQL Server správce paměti pro fond vyrovnávacích pamětí pro déle než je nutné povolit theSHRINK státu. Při blížící se cíl paměti, může způsobit náhlé roztržení přidělení paměti selhání přidělení paměti a vnitřní opakování. Během opakování činností správce paměti umožňují ZMENŠIT státy do mezipaměti různé podporovat nové požadavky na paměť. V rámci těchto pokusů je malé okno, ve kterém mohou zůstat stát ZMENŠIT povoleno déle než je nezbytně nutné k obnovení seznamu volných kapacit.

To způsobí dočasné uvolnění více paměti, než je povinen vrátit do ustáleného stavu. Například fond vyrovnávací paměti můžete uvolnit další datové stránky než je požadováno, huštění volný seznam hloubkách a snížení životnosti výrobků stránek (příklad) pro fond vyrovnávacích pamětí. V této situaci můžete si všimnout, že rychlý pokles hodnoty čítače výkonuSQLServer:Buffer Manager\Page životnost a rychlé zvýšení hodnoty čítače výkonu SQLServer:Memory Manager\Free paměti (KB).

Řešení

Kumulativní aktualizace 4 pro SQL Server 2012 SP1

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 4. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2012 SP1 získáte v následujícím článku naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2833645 Kumulativní aktualizace 4 pro SQL Server 2012 SP1
Poznámka: Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozích SQL Server 2012 SP1 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte v následujícím článku naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 vytvoří, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2012

Další informace

Správce paměti používá několik monitorovacích indikátorů a rychle rozpoznat již nepotřebujete ZMENŠENÍ. Po ZMENŠENÍ zakázána, může znovu dosáhnout fond vyrovnávacích pamětí. To obnoví výkon a životnost stránky plánovaných cílů.

Nicméně doporučujeme co nejdříve nainstalovat tuto opravu hotfix. Přestože je krátkodobý problém, může dojít znovu. Pokles výkonu navíc mohou být vážné, dojde problému.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace o přírůstkové Model servis pro SQL Server získáte v následujícím článku naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
935897 Dílčí Model obsluhy je k dispozici z týmu SQL Server doručit opravy hotfix nahlášených problémů
Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server získáte v následujícím článku naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499 Schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server pro
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru získáte v následujícím článku naleznete v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2845380 - Poslední aktualizace: 14. srpna 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2845380 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2845380

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com