תיקון: אתה עלול להיתקל בבעיות ביצועים ב- SQL Server 2012

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2845380 - View products that this article applies to.
תיקונים של Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 מופצים כקובץ הניתן להורדה. מאחר שכתובות התיקונים הם מצטברים, כל פרסום חדש כולל את כל התיקונים החמים ואת כל תיקוני האבטחה שהיו כלולים בפרסום הקודם SQL Server 2012 Service Pack 1 תיקון.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

אתה עלול להיתקל ב- SQL Server 2012 לביצועים איטיים. בעת בדיקת כלים צג הביצועים של שרת SQL, ראה את הקישורים הבאים:
  • דחיית מהירה ב-Expectancy החיים SQLServer:Buffer Manager\Pageערכי מונה הביצועים. כאשר בעיה זו מתרחשת, isnear מונה 0.
  • ערך Thepeak שרת SQL: מאגר manager\LazyWrites/שניה מונה ismore מ1למשך כמה שניות.
  • Anincrease ב-SQLServer:Memory Manager\Free זיכרון (KB) ערכי מונה הביצועים.

סיבה

' צג המשאבים ' ופעילויות כתיבה ב- SQL Server נועדו לשמור על גודל מטמון וקיבולת רשימה ללא תשלום כדי למנוע מצבים של מחסור בזיכרון. בנסיבות לא שכיחות, מנהל הזיכרון במנוע מסד נתונים של SQL Server עשוי לאפשר מצב theSHRINK עבור קבוצת המאגרים לפרק זמן ממושך יותר הנדרש. בעת התקרבות היעד זיכרון, פרץ פתאומי של הקצאות זיכרון עלולה לגרום בכשלים בהקצאת זיכרון והחוזרים פנימית. במהלך הפעילויות שנית, מנהל זיכרון יכול להפוך לזמינים מצבי הכיווץ מתווכים שונים כדי לתמוך בקשות זיכרון חדש. תחת ניסיונות חוזרים אלה אין חלון קטן שבו מצב הכיווץ עשויים להישאר זמין ארוך יותר ממה שנחוץ לשחזור קיבולות רשימה ללא תשלום.

פעולה זו גורמת שחרור זמני של זיכרון רב יותר מן הדרוש כדי לחזור למצב יציב. לדוגמה, קבוצת המאגרים באפשרותך לשחרר את הנתונים דפים נוספים מנדרש, inflating לעומק לרשימת שחרור והפחתת expectancy החיים עמוד (PLE) עבור קבוצת המאגרים. במצב זה, תבחין של דחיית מהירה את הערכים של מונה ביצועיםexpectancy החיים SQLServer:Buffer Manager\Page והגדלה מהירה של ערכי מונים של ביצועי זיכרון Manager\Free SQLServer:Memory (KB).

פתרון הבעיה

4 עדכון מצטבר עבור SQL Server 2012 SP1

התיקון לבעיה זו פורסם לראשונה ב- 4 עדכון מצטבר. לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להשיג את חבילת עדכון מצטבר זה עבור SQL Server 2012 SP1, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי לעבור המאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2833645 4 עדכון מצטבר עבור SQL Server 2012 SP1
הערה מאחר שכתובות גירסאות build הם מצטברים, כל פרסום תיקון חדש כולל את כל התיקונים החמים ואת כל תיקוני האבטחה שהיו כלולים בפרסום הקודם SP1 של 2012 שרת SQL תיקון. אנו ממליצים לך לשקול החלת האחרונות פרסום התיקון החם הזה. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי לעבור המאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
2772858 בונה 2012 שרת SQL שפורסמו לאחר SQL Server 2012 Service Pack 1 פורסם

מידע נוסף

מנהל הזיכרון משתמש מספר מחוונים פיקוח ו במהירות יזהה הכיווץ אינו נחוץ עוד. לאחר כווץ זמינה, קבוצת המאגרים יכול לגדול שוב. פעולה זו משחזרת expectancy חיי דף וביצועים היעדים המיועד.

עם זאת, אנו ממליצים שתתקין תיקון חם זה בהקדם האפשרי. למרות שהבעיה לזמן קצר, עלולה להתרחש שוב. בנוסף, בירידת ביצועים עשוי להיות חמורה בעת התרחשות הבעיה.

סטטוס

מיקרוסופט מאשרת כי מדובר בבעיה במוצרי מיקרוסופט הרשומים בסעיף-'חל על'.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף אודות מתן שירות לדגם מצטבר עבור שרת SQL, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי לעבור המאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
935897 מודל מתן שירות מצטבר זמין מהצוות שרת SQL לאספקת תיקונים חמים עבור בעיות שדווחו
לקבלת מידע נוסף אודות הסכימה למתן שמות עבור עדכונים של SQL Server, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי לעבור המאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
822499 הסכימה למתן שמות עבור חבילות עדכוני תוכנה של Microsoft SQL Server
לקבלת מידע נוסף על מינוח עדכוני התוכנה, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי לעבור המאמר מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
824684 תיאור המינוח הרגיל המשמש לתיאור עדכוני התוכנה של מיקרוסופט

מאפיינים

Article ID: 2845380 - Last Review: יום רביעי 14 אוגוסט 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
מילות מפתח 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2845380 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2845380

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com