Aktualizácia je k dispozícii pre správy pamäte SQL Server 2012

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2845380 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 opravy sú distribuované ako jeden súbor na prevzatie. Opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 Service Pack 1 opraviť uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Sa môžu vyskytnúť pomalý výkon v SQL Server 2012, keď sú splnené nasledovné podmienky:
  • Máte nainštalovaný Service Pack 1 (SP1) pre SQL Server 2012, alebo ste nainštalovali balíky Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 SP1. Číslo verzie SQL Server teda väčšia alebo rovná 2011.110.3000.0.

    Poznámka: Môžete spustiť príkaz "Vyberte @@version" potvrdíte číslo verzie SQL Server.
  • Hodnota "SQL server: Správca pamäte: voľnej pamäte" počítadlo narastá a hodnota "Správca pamäte: databázy vyrovnávacej pamäte" počítadlo sa znižuje v rovnakom čase. K tomu dôjde, aj keď hodnota "SQL server: Správca pamäte: voľnej pamäte" počítadlo je vysoká.
  • Špičková hodnota "manažér rezervných: LazyWrites/sec" počítadlo je viac ako1na niekoľko sekúnd. To znamená, že proces LazyWriter sa snaží oslobodiť údajov vyrovnávacej pamäte stránky. Preto hodnotu "manažér rezervných: stránka života" počítadlo rýchlo klesá na nízku hodnotu, ako napríklad 0.

Ďalšie informácie

Kumulatívna aktualizácia informácií

Kumulatívna aktualizácia 4 pre SQL Server 2012 SP1

Oprava tohto problému bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia 4. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2012 SP1, po kliknutí na nasledovné číslo článku nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2833645 Kumulatívna aktualizácia 4 pre SQL Server 2012 SP1
Poznámka: Vzhľadom k tomu, že stavia sú kumulatívne, každé nové opraviť vydanie obsahuje všetky rýchlych a všetky opravy zabezpečenia, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej SQL Server 2012 SP1 opraviť uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších opraviť uvoľnenie, ktoré túto rýchlu opravu obsahuje. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2772858 SQL Server 2012 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2012 Service Pack 1 bola uvoľnená

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Odkazy

Ďalšie informácie o prírastkové obsluhe Model pre SQL Server, po kliknutí na nasledovné číslo článku nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base:
935897 Prírastkové servis Model je k dispozícii z SQL Server tímu dodať rýchlych opráv pre hlásené problémy
Ďalšie informácie o schéme pomenovanie pre SQL Server aktualizácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base:
822499 Pomenovanie schéme pre balíky aktualizácií softvéru servera Microsoft SQL Server
Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2845380 - Posledná kontrola: 1. júna 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2845380 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2845380

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com