תיקון: הודעות הופכים תקוע ב- SM58 כאשר אתה משתמש במתאם SAP מבוססת WCF ב- BizTalk Server 2010

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2845536
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאמר זה חל על המוצרים הבאים:
  • ערכת מתאם של Microsoft BizTalk 2010
  • ערכת מתאם של Microsoft BizTalk 2013

מאפייני הבעיה

נניח כי אתה משתמש מתאם מבוססי Microsoft Windows תקשורת Foundation WCF SAP מתוך Microsoft BizTalk מתאם Pack 2010 כדי להתחבר אל מערכת SAP במחשב מבוסס-שרת BizTalk Microsoft. תיתקל כמה שגיאות כאשר המתאם מבוסס על WCF SAP מקבל הודעות מסמך ביניים (IDOC) מתוך מערכת SAP. במצב זה, ההודעות IDOC עשוי להפוך תקוע במצב ביצוע תנועה ב- SM58 במערכת SAP. בנוסף, הודעות השגיאה הבאות נרשמות ביומן היישומים על BizTalk Server:
<EventData><Data>WCF-מותאם אישית</Data><Data>System.Runtime.InteropServices.COMException (0xC0C0163C): חריגה מ- HRESULT: 0xC0C0163C בשעה Microsoft.BizTalk.TransportProxy.Interop.IBTTransportBatch.SubmitMessage (IBaseMessage msg) ב- Microsoft.BizTalk.Adapter.Wcf.Runtime.Batch2.SubmitMessage (הודעה IBaseMessage, userData אובייקט) ב- Microsoft.BizTalk.Adapter.Wcf.Runtime.BizTalkExecutionQueue.DequeueTaskCore()</Data></EventData>
<EventData><Data>WCF-מותאם אישית</Data><Data>Microsoft.Adapters.SAP.RFCException: פרטים: קוד שגיאה = RFC_INVALID_HANDLE. AdapterErrorMessage = חריג אירע על המאזין בעת ביצוע RfcWaitForRequest... ב- Microsoft.ServiceModel.Channels.Common.Channels.AdapterReplyChannel.EndTryReceiveRequest (IAsyncResult התוצאה, RequestContext & requestContext) ב- Microsoft.Adapters.Internal.LayeredChannelBindingElement.LayeredInboundChannel'1.System.ServiceModel.Channels.IReplyChannel.EndTryReceiveRequest (IAsyncResult התוצאה, RequestContext & הקשר) ב- System.ServiceModel.Dispatcher.ErrorHandlingReceiver.EndTryReceive (IAsyncResult התוצאה, RequestContext & requestContext)</Data></EventData>
הערהבעיה זו מתרחשת גם כאשר המחשב המארח מתאם מבוססת WCF SAP כיבוי או להתרחש בעיות רציפות תקשורת ברשת.

סיבה

בעיה זו מתרחשת מאחר המתאם של BizTalk שולח הודעות שגיאה במערכת SAP. עם זאת, מערכת SAP אין אפשרות לטפל הודעות השגיאה.

פתרון הבעיה

לאחר החלת התיקון, הודעת שגיאה מסוג שונה יועבר למערכת SAP.

מידע אודות חבילת עדכון מצטבר

עבור ערכת מתאם של BizTalk 2013

תיקון חם שפותר בעיה זו כלולה בחבילת העדכון המצטבר 1 עבור 2013 Pack מתאם של BizTalk.

לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להשיג את חבילת עדכון מצטבר זה, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
2892600 חבילת העדכון המצטבר 1 עבור 2013 Pack מתאם של BizTalk

עבור ערכת מתאם של BizTalk 2010

תיקון חם שפותר בעיה זו כלולה בחבילת העדכון המצטבר 3 עבור 2010 Pack מתאם של BizTalk.

לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להשיג את חבילת עדכון מצטבר זה, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
2617150 חבילת העדכון המצטבר 3 עבור 2010 Pack מתאם של BizTalk


סטטוס

מיקרוסופט מאשרת כי מדובר בבעיה במוצרי מיקרוסופט הרשומים בסעיף-'חל על'.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף אודות התיקונים החמים של BizTalk Server, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:

2003907 מידע אודות תיקונים חמים של BizTalk Server
מוצרי ספקים חיצוניים הנזכרים במאמר זה מיוצרים על ידי חברות שאינן תלויות ב- Microsoft. Microsoft אינה מעניקה אחריות, במפורש ובין במשתמע, לגבי הביצועים או האמינות של מוצרים אלה.

מאפיינים

Article ID: 2845536 - Last Review: יום חמישי 31 אוקטובר 2013 - Revision: 1.0
מילות מפתח 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbbtsadapters kbmt KB2845536 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2845536

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com