Poprawka: Wiadomości stają się zatrzymane w SM58 podczas korzystania z karty SAP WCF na podstawie w BizTalk Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2845536
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Ten artykuł dotyczy następujących produktów:
  • Microsoft BizTalk Adapter Pack 2010
  • Microsoft BizTalk Adapter Pack 2013

Symptomy

Załóżmy, że karta opartych na programie Microsoft Windows Communication Foundation WCF SAP z Microsoft BizTalk Adapter Pack 2010 nawiązywania do systemu SAP na komputerze program Microsoft BizTalk Server. Niektóre błędy można napotkać podczas karty SAP WCF na podstawie odbiera wiadomości dokumentu pośredniego (IDOC) z systemu SAP. W tej sytuacji wiadomości IDOC mogą zawiesić się w stanie wykonywanie transakcji w SM58 w systemie SAP. Ponadto następujące komunikaty o błędach są rejestrowane w dzienniku aplikacji na serwerze BizTalk:
<EventData><Data>Niestandardowe WCF</Data><Data>System.Runtime.InteropServices.COMException (0xC0C0163C): wyjątek od HRESULT: 0xC0C0163C w Microsoft.BizTalk.TransportProxy.Interop.IBTTransportBatch.SubmitMessage (IBaseMessage msg) w Microsoft.BizTalk.Adapter.Wcf.Runtime.Batch2.SubmitMessage (komunikat IBaseMessage, userData obiekt) w Microsoft.BizTalk.Adapter.Wcf.Runtime.BizTalkExecutionQueue.DequeueTaskCore()</Data></EventData>
<EventData><Data>Niestandardowe WCF</Data><Data>Microsoft.Adapters.SAP.RFCException: szczegóły: kod błędu = RFC_INVALID_HANDLE. AdapterErrorMessage = Wystąpił wyjątek na słuchacza podczas wykonywania RfcWaitForRequest... w Microsoft.ServiceModel.Channels.Common.Channels.AdapterReplyChannel.EndTryReceiveRequest (IAsyncResult wynik, RequestContext & requestContext) w Microsoft.Adapters.Internal.LayeredChannelBindingElement.LayeredInboundChannel'1.System.ServiceModel.Channels.IReplyChannel.EndTryReceiveRequest (IAsyncResult wynik, RequestContext & kontekst) w System.ServiceModel.Dispatcher.ErrorHandlingReceiver.EndTryReceive (IAsyncResult wynik, RequestContext & requestContext)</Data></EventData>
UwagaTen problem występuje również w przypadku, gdy host adapter WCF na podstawie SAP zamyka lub występują sporadycznymi problemami z siecią.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ adaptera BizTalk wysyła komunikaty o błędach systemu SAP. Jednakże SAP system nie może obsłużyć komunikaty o błędach.

Rozwiązanie

Po zastosowaniu tej poprawki, różnego rodzaju komunikat o błędzie jest przekazywana do systemu SAP.

Informacje o pakiecie aktualizacji zbiorczej

BizTalk Adapter Pack 2013

Poprawka rozwiązująca ten problem jest zawarta w pakiet aktualizacji zbiorczej 1 dla programu BizTalk Adapter Pack 2013.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2892600 Pakiet aktualizacji zbiorczej 1 dla programu BizTalk Adapter Pack 2013

BizTalk Adapter Pack 2010

Poprawka, która rozwiązuje ten problem jest zawarta w pakiecie zbiorczej aktualizacji 3 dla programu BizTalk Adapter Pack 2010.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2617150 Zbiorczego pakietu aktualizacji 3 dla programu BizTalk Adapter Pack 2010


Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji o poprawkach BizTalk Server kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

2003907 Informacje dotyczące poprawek dla programu BizTalk Server
Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2845536 - Ostatnia weryfikacja: 31 października 2013 - Weryfikacja: 1.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbbtsadapters kbmt KB2845536 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2845536

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com