תיקון: חריגה "עמודה 'PROVIDERTYPE' אינו שייך לטבלה SchemaTable" בעת שימוש מתאם של BizTalk עבור מסד הנתונים של Oracle כדי להתחבר למסד נתונים של Oracle

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2845538
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מאמר זה חל על המוצרים הבאים:
  • ערכת מתאם של Microsoft BizTalk 2010
  • ערכת מתאם של Microsoft BizTalk 2013

מאפייני הבעיה

נניח שתגדיר מתאם של BizTalk חשבון משתמש או חשבון משתמש של זמן ריצה של שירות מתאם של BizTalk לשימוש בשפה תלויי רישיות. כאשר תשתמש מתאם של BizTalk עבור מסד הנתונים של Oracle כדי להתחבר למסד נתונים של Oracle, תקבל הודעת החריגה הבאה:
Microsoft.ServiceModel.Channels.Common.MetadataException: אחזור של מטה-נתונים של הפעולה נכשלה בעת בניית WSDL ב- 'http://Microsoft.LobServices.OracleDB/2007/03/POLLINGSTMT'---> System.ArgumentException: העמודה 'PROVIDERTYPE' אינו שייך לטבלה SchemaTable.

סיבה

בעיה זו מתרחשת מכיוון שהמתאם אינו מטפל נכון מטה-נתונים מסוימים. המתאם המשמש את המטה-נתונים לזיהוי עמודות של נתונים (datasets). עם זאת, המתאם משתמש שגוי עיצוב הרישיות עבור המטה-נתונים.

פתרון הבעיה

מידע אודות חבילת עדכון מצטבר

עבור ערכת מתאם של BizTalk 2013

תיקון חם שפותר בעיה זו כלולה בחבילת העדכון המצטבר 1 עבור 2013 Pack מתאם של BizTalk.

לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להשיג את חבילת עדכון מצטבר זה, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
2892600 חבילת העדכון המצטבר 1 עבור 2013 Pack מתאם של BizTalk

עבור ערכת מתאם של BizTalk 2010

תיקון חם שפותר בעיה זו כלולה בחבילת העדכון המצטבר 3 עבור 2010 Pack מתאם של BizTalk.

לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו ניתן להשיג את חבילת עדכון מצטבר זה, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
2617150 חבילת העדכון המצטבר 3 עבור 2010 Pack מתאם של BizTalk


סטטוס

מיקרוסופט מאשרת כי מדובר בבעיה במוצרי מיקרוסופט הרשומים בסעיף-'חל על'.

דרכים לעקיפת הבעיה

כדי לעקוף את הבעיה, הגדר שפה שאינה תלוית רישיות עבור חשבון המשתמש.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף אודות התיקונים החמים של BizTalk Server, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:

2003907 מידע אודות תיקונים חמים של BizTalk Server

מוצרי ספקים חיצוניים הנזכרים במאמר זה מיוצרים על ידי חברות שאינן תלויות ב- Microsoft. Microsoft אינה מעניקה אחריות, במפורש ובין במשתמע, לגבי הביצועים או האמינות של מוצרים אלה.

מאפיינים

Article ID: 2845538 - Last Review: יום שישי 01 נובמבר 2013 - Revision: 1.0
מילות מפתח 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbbtsadapters kbmt KB2845538 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2845538

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com