FIX: "Стовпець 'PROVIDERTYPE' не належить до таблиці SchemaTable" виключення під Вільний час сценарій виконання засобу BizTalk адаптер для баз даних Oracle для підключення до бази даних Oracle

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2845538
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ця стаття відноситься до наступних продуктів:
  • Microsoft BizTalk адаптер Pack 2010
  • Microsoft BizTalk адаптер Pack 2013

Ознаки

Припустимо, ви налаштувати обліковий запис А комп'ютера користувача адаптера BizTalk або засобу BizTalk адаптер служби часу виконання обліковий запис А комп'ютера використовувати до регістру мову. Під Вільний час сценарій виконання засобу BizTalk адаптер для баз даних Oracle для підключення до бази даних Oracle, з'являється таке протокол IMAP виняток:
Microsoft.ServiceModel.Channels.Common.MetadataException: Отримання метаданих операція завершилася невдало, при будівництві WSDL на 'http://Microsoft.LobServices.OracleDB/2007/03/POLLINGSTMT'---> System.ArgumentException: стовпець 'PROVIDERTYPE' не належить до таблиці SchemaTable.

причина

Ця проблема виникає тому, що адаптер неправильно обробляє деякі метаданих. Адаптер використовує метадані для визначення стовпців наборів даних. Однак, адаптер використовує неправильні справи форматування для метаданих.

Розв'язанн

Сукупний пакет оновлень пакета інформації

Для адаптера BizTalk упакувати 2013

Виправлення, що розв'язує цю проблему включено сукупний пакет оновлень пакета 1 для адаптера BizTalk Pack 2013.

Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2892600 Сукупний пакет оновлень пакета 1 для адаптера BizTalk Pack 2013

Для адаптера BizTalk упакувати 2010

Виправлення, що розв'язує цю проблему включено сукупний пакет оновлень пакета 3 для адаптера BizTalk Pack 2010.

Щоб отримати додаткові відомості про отримання пакунок накопичувальне оновлення клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2617150 Сукупний пакет оновлень пакета 3 для адаптера BizTalk Pack 2010


Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Обхідний шлях

Щоб вирішити цю проблему, настройте мовою, який не враховує регістр для облікового запису користувача.

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про сервер BizTalk термінові виправлення клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

2003907 Інформація про сервер BizTalk виправлень

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2845538 - Востаннє переглянуто: 31 жовтня 2013 р. - Редакція: 2.0
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbbtsadapters kbmt KB2845538 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2845538

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com