Poprawka: Pakiet zmiennej wyzwalacza operacje kończą się niepowodzeniem używania adaptera BizTalk dla bazy danych Oracle do łączenia z bazą danych Oracle

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2845542
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Ten artykuł dotyczy następujących produktów:
  • Microsoft BizTalk Adapter Pack 2010
  • Microsoft BizTalk Adapter Pack 2013

Symptomy

Załóżmy, że Oracle WCF na podstawie Wyślij portu na Microsoft adaptera BizTalk dla bazy danych Oracle. Dodatkowo założono, że niektóre zmienne pakiet Oracle i operacjach wyzwalacz jest używany na serwerze bazy danych Oracle. W takiej sytuacji może spowodować niepowodzenie operacji wyzwalacza, i pojawi się komunikat o błędzie podobny do następującego:
Wiadomość wysłana do karty"AdapterName> "Wyślij na port"SendPortName> "o identyfikatorze URI"IDENTYFIKATOR URI> jest zawieszona.

Szczegóły błędu: Microsoft.ServiceModel.Channels.Common.TargetSystemException: ORA 01400: nie można wstawić wartości NULL do ("". "". "")
ORA-06512: w wierszu 2---> Oracle.DataAccess.Client.OracleException: ORA 01400: nie można wstawić wartości NULL do ("". "". "")
ORA-06512: w wierszu 2
w Oracle.DataAccess.Client.OracleException.HandleErrorHelper (Int32 errCode, OracleConnection conn, IntPtr opsErrCtx, OpoSqlValCtx * pOpoSqlValCtx, src obiektu, ciąg procedury, Boolean bSprawdź)
w Oracle.DataAccess.Client.OracleException.HandleError (Int32 errCode, OracleConnection conn, procedura ciąg, IntPtr opsErrCtx, OpoSqlValCtx * pOpoSqlValCtx, src obiektu, Boolean bSprawdź)
w Oracle.DataAccess.Client.OracleCommand.ExecuteNonQuery()
w Microsoft.Adapters.OracleCommon.OracleCommonUtils.ExecuteNonQuery (OracleCommonExecutionHelper executionHelper, OracleCommand, polecenie)
---Koniec śledzenia wewnętrznego stosu wyjątków---

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ stan sesji jest ponownie inicjowane, gdy karta uzyskuje połączenie.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, zainstaluj ta poprawka i wyłączyć buforowanie połączeń we właściwościach portu wysyłania.

Informacje o pakiecie aktualizacji zbiorczej

BizTalk Adapter Pack 2013

Poprawka rozwiązująca ten problem jest zawarta w pakiet aktualizacji zbiorczej 1 dla programu BizTalk Adapter Pack 2013.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2892600 Pakiet aktualizacji zbiorczej 1 dla programu BizTalk Adapter Pack 2013

BizTalk Adapter Pack 2010

Poprawka, która rozwiązuje ten problem jest zawarta w pakiecie zbiorczej aktualizacji 3 dla programu BizTalk Adapter Pack 2010.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu aktualizacji zbiorczej kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2617150 Zbiorczego pakietu aktualizacji 3 dla programu BizTalk Adapter Pack 2010


Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji o poprawkach BizTalk Server kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

2003907 Informacje dotyczące poprawek dla programu BizTalk Server
Aby uzyskać więcej informacji o konfiguracji buforowania połączeń przejdź do następującej witryny sieci Web MSDN:
Jak skonfigurować właściwości powiązania karty bazy danych Oracle

Więcej informacji

Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2845542 - Ostatnia weryfikacja: 31 października 2013 - Weryfikacja: 1.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbbtsadapters kbmt KB2845542 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2845542

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com