Як відновити підключення до облікового запису Exchange Online в Outlook

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2847916 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

Якщо виникли неполадки з підключенням до вашої поштової скриньки Microsoft Exchange Online за допомогою Microsoft Outlook, виконайте цю статтю, щоб дозволити Outlook запустила діагностику та виправила помилки у вашому профілі пошти Outlook. Відновлення профілю може виправити проблеми з підключенням.

ПРОЦЕДУРА

Ремонт профілі Microsoft Outlook 2013 або Microsoft Outlook 2010

 1. В Outlook клацніть стрілку біля кнопки Параметри облікових записів на вФайлвкладку а потім клацніть Параметри облікового запису.
 2. У діалоговому вікні Параметри облікових записів , виберіть свій обліковий запис на вЕлектронна поштавкладки а потім клацніть ремонту. Дотримуйтесь інструкцій у майстрі ремонту.
 3. Після завершення відновлення, перезапустіть програму Outlook.

Ремонт Microsoft Office Outlook 2007 профілю

 1. В Outlook клацніть Настройки облікового запису на вІнструментименю.
 2. У діалоговому вікні Параметри облікових записів , виберіть свій обліковий запис на вЕлектронна поштавкладки а потім клацніть ремонту. Дотримуйтесь інструкцій у майстрі ремонту.
 3. Після завершення відновлення, перезапустіть програму Outlook.

Microsoft Office Outlook 2003

Ви можете відновити профіль Outlook пошти лише для облікових записів, які використовують MAPI підключитися до сервера, який працює під керуванням Microsoft Exchange Server. Outlook 2003 не вдалося підключитися до Exchange Online за допомогою MAPI. Підтримуються тільки варіанти для підключення до POP3 або IMAP4. Докладніше перегляньте наступні статті бази знань Майкрософт:
2449616 Не можна настроїти Outlook 2003 для використання зі службою Exchange Online за допомогою MAPI
Щоб перевірити настройки сервера для підключень POP або IMAP, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:

Ремонт Outlook для Mac 2011 профілю

Outlook для Mac 2011 не включає засіб відновлення пошти профіль для підключень до сервера Exchange. Для відновлення зв'язків, що вносяться в Outlook 2011 для Mac, спробуйте видалити, а потім повторно додати обліковий запис. Для цього виконайте такі дії.
 1. Видалення наявного облікового запису.
  1. Запустіть Outlook для Mac 2011 і натисніть кнопку Облікові записи на вІнструментименю.
  2. В області переходів виберіть обліковий запис, який потрібно видалити і в нижньому лівому куті діалогового вікна облікові записи клацніть знак мінус (-).
  3. Вам буде запропоновано підтвердити, що ви хочете, щоб видалити обліковий запис, натисніть кнопку Видалити.
 2. Додавання облікового запису Exchange.
  1. Відкриття Outlook для Mac 2011.
  2. У меню Знаряддя виберіть пункт облікові записи. Виконайте одну з таких дій:
   • Якщо це перший обліковий запис, який ви створюєте в Outlook для Mac 2011, натисніть кнопкуОбліковий запис Exchange у розділі Додати обліковий запис.
   • Якщо ви вже створили обліковий запис електронної пошти для на іншу адресу електронної пошти, клацніть знак «плюс» (+) у лівому нижньому куті наОблікові записидіалоговому вікні Додати обліковий запис, а потім виберіть Exchange.
  3. На сторінці "Введіть відомості про обліковий запис Exchange" введіть Ідентифікатор користувача в наАдреса електронної пошти поле. Наприклад, введіть christopher@contoso.onmicrosoft.com.
  4. У полі методом зробити ім'я користувача та пароль має бути встановлено.
  5. У полі ім'я користувача введіть Ідентифікатор користувача з кроку 2 c знову.
  6. Введіть свій пароль.
  7. Переконайтеся, що автоматично настроїти вибрано і натисніть кнопку Додати обліковий запис.

   Примітка. Після натискання кнопки Додати обліковий записOutlook для Mac 2011 виконує пошук в Інтернеті, щоб знайти електронну пошту настройки сервера.
  8. Коли запит підтвердження на дозвіл серверу настроїти параметри, установіть прапорець завжди використовувати мою відповідь для цього сервера і натисніть кнопку дозволити.

   Примітка. Після того, як створюється новий обліковий запис, ви побачите рахунку в області переходів діалогове вікно облікові записи .
  9. Закрийте діалогове вікно облікові записи .

  Після того, як створюється новий обліковий запис, виберіть нове ім'я облікового запису в області переходів, щоб переглянути вашу пошту.
Щоб отримати додаткові відомості про настроювання Office for Mac 2011 див. розділ "Настроїти Outlook для Mac 2011 кому роботи with служби Office 365" веб-сайт корпорації Майкрософт:

Додаткові відомості

Додаткове виправлення неполадок наведено Виправити електронної пошти неполадок під час підключення у спільноті Office 365.


Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2847916 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 5.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbmt KB2847916 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2847916

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com