Oprava: Pomalý výkon v případě, že počet připojení k databázi, spustit stejný dotaz s možností dotazu v SQL Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2848247
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme, že existuje mnoho připojení k databázi Microsoft SQL Server 2008 R2. Tato připojení spustit stejný dotaz s možností dotazu.V takovém případě dojde k SQL Server 2008 R2 nízký výkon.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože plány různých dotazů dotazu možnosti konfliktu mezi sebou z mezipaměti plánu. Výsledkem rekompilace a vysoké využití procesoru.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci.

8 Kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizace 8. Další informace o možnostech získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2871401 Balíček kumulativní aktualizace 8 pro SQL Server 2008 R2 Service Pack 2
Poznámka: Vzhledem k tomu, sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravit všechny opravy zabezpečení zahrnuté předchozí SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 release. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2730301 SQL Server 2008 R2 sestavení, které byly vydány po vydání SQL Server 2008 R2 Service Pack 2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2848247 - Poslední aktualizace: 23. srpna 2013 - Revize: 1.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2848247 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2848247

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com