FIX: Aeglane jõudlus, kui palju ühendusi andmebaasi mis töötavad koos erinevate Päringusuvandid sama päringu SQL Server 2008 R2

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2848247
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Sümptomid

Eeldame, et on palju ühendusi andmebaasi Microsoft SQL Server 2008 R2. Neid seoseid erinevate Päringusuvandid koos sama päringut käitada.Selles olukorras tekib SQL Server 2008 R2 aegluse.

Põhjus

See probleem ilmneb seetõttu erinevad päringu plaanid erinevate päringu valikud konflikti omavahel välja kava vahemälus. Selle tulemuseks on recompilation ja suurest Protsessori koormusest.

Lahendus

Koondvärskenduses teave

SQL Server 2008 R2 hoolduspaketi 2 koondvärskenduses 8

Kindlaks selles küsimuses oli esimene avaldatud kumulatiivne Update 8. Hankimine koondvärskenduses paketi SQL Server 2008 R2 hoolduspaketi SP2 kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
2871401 SQL Server 2008 R2 hoolduspaketi SP2 koondvärskenduses pakett 8
Märkus Sest selle ehitab kumuleeruvad, iga uus fix pressiteade sisaldab kõigi kiirparanduste ja kõik turvaparandusi, mis kuulusid koos eelmiste SQL Server 2008 R2 Service Pack 2 määrata vabastamist. Me soovitame, et te loobuksid uusimaid fix vabastamiseks, mis sisaldab seda käigultparandust. Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
2730301 SQL Server 2008 R2 ehitab pärast SQL Server 2008 R2 hoolduspaketi SP2 ilmus

Olek

Microsoft on kinnitanud, et see probleem esineb Microsofti toodetel, mis on loetletud jaotises "Kehtib".

Atribuudid

Artikli ID: 2848247 - Viimati läbi vaadatud: 23. august 2013 - Redaktsioon: 1.0
Märksõnad: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2848247 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2848247

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com