FIX: Повільний продуктивності при багатьох підключення до бази даних, які працюють самий запит разом з різних Добір в SQL Server 2008 R2

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2848247
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Припустимо, що існує багато підключення до бази даних Microsoft SQL Server 2008 R2. Ці з'єднання виконати той же запит разом з різних Добір. У цій ситуації SQL Server 2008 R2 досвідом повільної роботи.

причина

Ця проблема виникає тому, що різні запит на змінення плани для різних запит на змінення параметри конфлікт між собою з кеша план поверху. Це призводить до перекомпіляції і високе завантаження ЦП.

Усунення

Накопичувальне оновлення інформації

сукупний пакет оновлень 8 для SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 2

Виправлення для цієї проблеми була вперше випущена у накопичувальне оновлення 8. Щоб отримати додаткові відомості про те, як отримати цей пакет накопичувальне оновлення для SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 2, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2871401 Сукупний пакет оновлень пакета 8 для SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 2
Примітка. Тому що будує кумулятивний, кожен новий виправити реліз містить усі виправлення, і всі виправлення безпеки, які входили до складу на попередній SQL Server 2008 R2 службу оновлень 2 виправити реліз. Радимо, що ви вважаєте, що застосування останнього релізу виправити, що містить це виправлення. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
2730301 SQL Server 2008 R2 будує, які були випущені після SQL Server 2008 R2 служба Pack 2 був випущений

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Властивості

Номер статті: 2848247 - Востаннє переглянуто: 23 серпня 2013 р. - Редакція: 1.0
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2848247 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2848247

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com