DHCP Server může uvolnit není adresa

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 285134 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když klient a server jsou v různých podsítích a server obor definovaný pro místní rozhraní nemá serveru systémem Windows 2000 DHCP Dynamic Host Configuration Protocol () může není uvolněte adresu protokolu IP při klient odešle zprávu o uvolnění DHCP.

Příčina

Tento problém může dojít, když DHCP server vyhodnotí adresu IP serveru namísto adresy IP klienta, který žádá o vydání.

Řešení

Tento problém vyřešit, vytvořit obor na stejné podsíti IP jako primární server DCHP rozhraní. Přítomnost oboru funguje řešení problému. Obor nemá být aktivní. Zapůjčení IP můžete odstranit také ručně pomocí DHCP Microsoft Management Console (MMC).

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 285134 - Poslední aktualizace: 20. února 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbdhcp kbnetwork kbnofix kbwin2000presp3fix KB285134 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:285134

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com