PPT2002: Stupnice barvy v importované grafiky se není vytištěn správně

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 285466 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o tisk prezentace Microsoft PowerPoint, která obsahuje grafiku Lotus Freelance 97 jako metasoubor s přechodových barev přechodových barev popředí nejsou vytištěny podle očekávání, přestože jejich pozadí, jsou vytištěny.

Příčina

K tomuto chování dochází při tisku na postscriptové tiskárně snímku. Metasoubor implementuje přechodových barev pomocí techniky není podporována postskriptové tiskárny.

Jak potíže obejít

Problém vyřešíte následujícím způsobem:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši na vložený obrázek, přejděte na příkaz seskupení a potom klepněte na příkaz Oddělit. Po zobrazení výzvy o tom, zda chcete objekt převést, klepněte na tlačítko Ano.
  2. Vyberte jednotlivé prvky v rámci grafiku a jejich úpravy podle potřeby pomocí nástrojů na panelu nástrojů Kreslení.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Další informace o úpravy importované grafiky v nabídce Nápověda klepněte na tlačítko Nápověda pro Microsoft PowerPoint zadejte Odstraňování problémů s obrázky v Pomocníkovi Office nebo průvodce a klepněte na tlačítko Hledat zobrazíte příslušné téma.

Vlastnosti

ID článku: 285466 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB285466 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:285466

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com