PPT2002: Gradyan renkleri, alınan grafikler düzgün yazdırılmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 285466 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Lotus Freelance 97 grafik olarak gradyan renklerle meta dosyası içeren bir Microsoft PowerPoint sunusuna yazdırmaya çalıştığınızda, arka planlar olan yazdırılır ancak ön gradyan renkleri beklendiği gibi yazdırılmaz.

Neden

Slaydı bir PostScript yazıcısında yazdırdığınızda, bu davranış oluşur. Meta dosyası, PostScript yazıcılar tarafından desteklendiği bir yöntem kullanarak, gradyan renkleri uygular.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Gruplandırma için işaret eklenen bir grafiği sağ tıklatın ve sonra Grubu Çöz ' ü tıklatın. Nesneyi dönüştürmek isteyip istemediğiniz sorulduğunda, Evet ' i tıklatın.
  2. Grafik öğeleri tek tek seçin ve bunları Çizim araç çubuğundaki araçları kullanarak gerektiği gibi düzenleyin.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Alınan grafikleri düzenleme hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünde Microsoft PowerPoint Yardımı ' nı tıklatın, resimler ile ilgili sorunları giderme, Office Yardımcısı'na veya Yanıt Sihirbazı'nı yazın ve sonra döndürülen konuları görüntülemek için Ara ' yı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 285466 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB285466 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:285466

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com