Visual Studio 2012 için karışım ne zaman Visual Studio 2013 Önizleme çözüm birden fazla proje içeren ve farklı platform sürümleri başvuran davranışlarda

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2858355 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 8 hem Windows 8 hedefleyen projelerde bir çözüm varsa ve bu projeleri aynı JavaScript SDK başvurusu için Microsoft Visual Studio 2013 Önizleme karışım davranmasına neden olabilecek. Örneğin, bir çözüm Windows Live Windows 8 bir proje hedefler ve diğer proje Windows 8 hedefler SDK başvurusu iki proje içerebilir. Bu örnekte, her iki proje de çalışma zamanında bağdaştırıcımla sorunsuz olsa da karışım tasarım yüzeyine doğru çalışıp bu projeleri yalnızca biri çözüm neden olabilir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için farklı platform sürümleri için Visual Studio 2013 Önizleme karışım kullandığınızda ve aynı JavaScript SDK başvurusu başvuru projeleri için ayrı çözümler korur.

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Referanslar

Özellikler

Makale numarası: 2858355 - Last Review: 26 Haziran 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Visual Studio 2013 Preview
  • Visual Studio Express 2013 Preview for Desktop
  • Visual Studio Express 2013 Preview for Web
  • Visual Studio Express 2013 Preview for Windows
  • Visual Studio Premium 2013 Preview
  • Visual Studio Professional 2013 Preview
  • Visual Studio Test Professional 2013 Preview
  • Visual Studio Ultimate 2013 Preview
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseinter kbprb kbsurveynew kbmt KB2858355 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2858355

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com