Poprawka: 2013 serwera BizTalk nie może odbierać wiadomości z widoku biblioteki dokumentów lub biblioteki programu SharePoint online

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2859398 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Biblioteka Microsoft SharePoint oraz jeden lub więcej widoków lub masz biblioteki dokumentów programu SharePoint w trybie Online.
  • Karta programu SharePoint w programie Microsoft BizTalk Server 2013 służy do odbierania danych od widoku biblioteki programu SharePoint lub w bibliotece programu SharePoint w trybie Online.
  • Wartość domyślna Takjest ustawiona dla modelu obiektu po stronie klienta (CSOM) w konfiguracji karty Windows SharePoint Services (WSS).
W tym scenariuszu 2013 serwera BizTalk nie może odbierać wiadomości z widoku biblioteki dokumentów lub biblioteki programu SharePoint w trybie Online.

Dodatkowo Jeśli pojawi się dane z biblioteki programu SharePoint w trybie Online, następujący komunikat o błędzie może zostać zarejestrowane w dzienniku zdarzeń:
Windows SharePoint Services otrzymują karty nie powiodło się proces programu SharePoint plik Demo/Test /Integrationsdagarna2013/76529e8a-365a-41b2-819b-82199aeec7fe.txt. Wystąpił następujący błąd:
[System.Net.WebException] serwer zdalny zwrócił błąd: (403) zabronione.
Kod błędu: 12310
Po usunąć problem powoduje ten problem, można cofnąć wyewidencjonowania dla tego pliku i karta będzie próbował przetworzyć go ponownie.
Ten błąd został wywołany przez program Windows SharePoint Services odbierania lokalizacji lub wysłać portu z identyfikatora URI wsss: / / [Nazwa witryny]: 443/Demo/Test?ViewName =.
Identyfikator zdarzenia karty programu Windows SharePoint Services: 12457
Po odebraniu danych z widoku biblioteki programu SharePoint, może zostać wyświetlony wszystkie pliki w bibliotece dokumentów, bez względu na to, czy są one w widoku.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące zbiorczej aktualizacji

BizTalk Server 2013

Poprawka rozwiązująca ten problem znajduje się w pakiecie zbiorczej aktualizacji 2 dla programu BizTalk Server 2013.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak uzyskać pakiet aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2892599 Zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu BizTalk Server 2013


Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2859398 - Ostatnia weryfikacja: 1 listopada 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Enterprise
  • Microsoft BizTalk Server 2013 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2859398 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2859398

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com