Oprava: NO_TRUNCATE mohou být přidány prohlášení protokol zálohování při provedení zálohování protokolu z SEM

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 285952 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Chyba #: 351714 (SHILOH_bugs)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Ve výchozím nastavení, při provádění zálohy protokolu transakce z dialogovém okně Zálohování databáze SQL Server Enterprise Manager odebrat neaktivní položky z protokolu transakcí pod kartu Možnosti je políčko zaškrtnuté tak provedeno zálohování bez možnost NO_TRUNCATE. Však Pokud provedení zálohování a klepnete na kartu Možnosti serveru vydá příkaz protokolu zálohování s možností NO_TRUNCATE tak položky pro transakce dokončené nejsou odebrány z protokolu transakcí po dokončení zálohování. Pokud před provedení zálohování klepněte na kartu Možnosti, vydá server očekávaným výkazu protokolu zálohování bez možnost NO_TRUNCATE.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro SQL Server 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290211INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jeden z následujících postupů:
  • Před provedení zálohování a ujistěte se, že je vybrán odebrat neaktivní položky z protokolu transakcí, klepněte na kartu Možnosti.
  • Vydat výkazu BACKUP LOG z SQL Server Query Analyzer a určit přesné potřebné možnosti.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v SQL Server 2000. Tento problém byl poprvé opraven v SQL Server 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 285952 - Poslední aktualizace: 16. října 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsqlserv2000sp1fix KB285952 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:285952

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com