Resimleri veya diğer nesneleri belge Word görünmüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 285957 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Bu makalenin Microsoft Word 98 sürümü için bkz: 183343.
Bu makalenin Microsoft Word 97 sürümü için bkz: 285987.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir resim veya başka bir nesne içeren bir Microsoft Word belgesi, resim görünmüyor olabilir. Bu sorun, bir resim, grafik görüntüsü, Otomatik Şekil veya diğer bir nesne için oluşabilir.

Pratik Çözüm

Resim veya nesne "metin" satırı olan dışındaki bir kaydırma stili ile biçimlendirilmiş olan ve bilgisayarınızı normal bir Word belgesi veya anahat görünümünde görüntülüyorsunuz.

Aşağıdaki yöntemlerden durumunuza uygun olanı kullanın.

Yöntem 1: görünümü değiştirmek

Resim veya nesnenin içinde metin satırı içeren Word belgenizde görünmesini dışındaki bir kaydırma stili ile biçimlendirilen izin vermek için <a0></a0>, çizim katmanı görüntüleyen bir görünüm değiştirin. Bunu yapmak için <a0></a0>, Görünüm menüsünde Yazdırma düzeni veya Web düzeni ' ni tıklatın.

Yöntem 2: "satırı olan metin" için resmi veya nesneyi değiştirme

Resim veya nesneyi herhangi bir görünümde görüntülenecek izin vermek için <a0></a0>, resim veya nesne içinde metin satırı içeren nesne olarak kaydırma stili değiştirerek biçimlendirme. Bu işlemi gerçekleştirmek için aşağıdakilerden birini yapın.

Not Microsoft Office Word 2003 ve Microsoft Word 2002'de, gelen satırı içeren metin için bir resmin kaydırma stili değiştirmek ve herhangi bir görünümde görünen resim olması. Bununla birlikte, nesneleri ve Otomatik Şekiller gelen satırı içeren metin için kaydırma stili bile değiştirildikten sonra normal görünümde görünmez. Bu davranış tasarım yüzündendir.
 • Resim veya nesne kaydırma stilini değiştirmek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Resim veya nesne seçmek için tıklatın.
  2. Biçim menüsünden Resim (veya nesne veya Otomatik Şekil)'i tıklatın.
  3. Konum sekmesinde, gelen satırı içeren metni seçin ve Tamam ' ı tıklatın.
 • Gelen satırı içeren metin seçemezsiniz, şu adımları izleyin:
  1. Resim veya nesne seçmek için tıklatın.
  2. Düzen menüsünde Kes ' i tıklatın.
  3. Düzen menüsünden Yapıştır Özel ' i tıklatın.
  4. Özel Yapıştır iletişim kutusu, Resim seçmek için tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.

Dışında "satırı olan metin," belgenizi baskı düzeni veya Web düzeni görünümünde ve seçeneği kapalı çizimler görüntülemekte olduğunuz resim veya nesne bir kaydırma stiliyle biçimlendirilir.

Resim veya nesne için izin vermek için gelen metin satırı içeren yazdırma düzeninde görüntülenir veya düzeni görünümünde Web Çizim seçeneği etkinleştirmek için dışında bir kaydırma stili ile biçimlendirilmiş. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Araçlar menüsünden Seçenekler ' i tıklatın.
 2. Görünüm sekmesinde çizimler</a0> onay kutusunu tıklatıp seçin ve Tamam ' ı tıklatın.

Resim veya nesne "metin" satırı olan dışındaki bir kaydırma stili ile biçimlendirilmiş ve çizim nesnelerini</a0> seçeneği devre dışı bırakıldı. Belgenizi yazdırmak veya baskı önizlemede görüntülemek için bu sorun oluşur.

Resim veya nesnenin içinde metin satırı içeren baskı önizlemede görüntülenmesini veya yazdırılmasını dışındaki bir kaydırma stili ile biçimlendirilen izin vermek için Çizim nesneleri seçeneğini kapatın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Araçlar menüsünden Seçenekler ' i tıklatın.
 2. Yazdırma sekmesinde, Çizim nesneleri</a1> onay kutusunu tıklatıp seçin ve Tamam ' ı tıklatın.

Resim veya nesne "satırı olan metin" olarak biçimlendirilir ve taslak çıktı seçeneği açıktır. Belgenizi yazdırmak veya baskı önizlemede görüntülemek için bu sorun oluşur.

Resim veya nesnenin içinde metin satırı içeren baskı önizlemede görüntülenmesini veya yazdırılmasını dışındaki bir kaydırma stili ile biçimlendirilen izin vermek için <a0></a0>, Taslak çıktısı seçeneğini kapatın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Araçlar menüsünden Seçenekler ' i tıklatın.
 2. Yazdırma sekmesinde, Taslak çıktısı</a1> onay kutusunu tıklatarak temizleyin ve Tamam ' ı tıklatın.

Resim veya nesne "satırı olan metin" olarak biçimlendirilir ve resim yer tutucular</a0> seçeneği açıktır.

Bir gelen satırı içeren metin, resim veya nesne, tüm görünümlerde görünmesini sağlamak için Resim yer tutucular seçeneğini kapatın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Araçlar menüsünden Seçenekler ' i tıklatın.
 2. Görünüm sekmesinde'ı tıklatın <a0>Resim yertutucuları</a0> onay kutusunu temizleyin ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
NotResim yer tutucular</a0> seçeneği, resim veya gelen satırı içeren metin dışındaki bir kaydırma stili ile biçimlendirilmiş bir nesne etkilemez. Resim yer tutucular</a0> seçeneği, resim ve tüm görünümlerde gelen satırı içeren metin biçimlendirilmiş bir nesne etkilemez.

Paragrafın satır aralığı için belirli bir yüksekliğe ayarlanır.

Grafik metinle satır ve paragraf için belirli bir yüksekliğe ayarlanır, grafiğin görünmeyebilir veya kesilmiş olarak görünebilir. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek aralıklı duruma paragrafın satır aralığını değiştirin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Grafiği seçin, Biçim menüsünden paragraf ' ı tıklatın ve sonra Girintiler ve aralık'ı tıklatın, bu seçeneği tıklatın.
 2. Aralık altında önceki değeri'ni ve sonra değeri 0 nk için değiştirmek ve satır aralığı için tek değiştirin.

Windows ayarlarını görüntülemek veya video sürücüsü ile ilgili bir sorun olabilir.

Bu sorunu gidermezse veya sık bu sorunla karşılaşırsanız, ekran sürücünüzle ilgili bir sorun olabilir veya Windows ayarlarını görüntüler. Bu sorunun sıklığını azaltmak için <a0></a0>, aşağıdaki yöntemleri kullanın:
 • Geçerli Görüntü sürücünüz kullanın ancak daha düşük bir çözünürlük ve renk derinliği. Sürücünüzü yüksek renk veya gerçek renge ayarlarsanız, 256 renkli değiştirin.
 • Donanım ivmesi ayarını, aşağıdaki adımları izleyerek değiştirebilirsiniz:
  1. Başlat menüsünde Ayarlar ' ın üzerine gelin ve sonra Denetim Masası ' nı tıklatın.
  2. Görüntü simgesini çift tıklatın.
  3. Ayarlar sekmesini tıklatın ve sonra da Gelişmiş ' i tıklatın.
  4. Sorun gider</a0> sekmesini tıklatın.
  5. Sola donanım ivmesini azaltmak için kaydırıcıyı taşıyın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
  6. Bilgisayarınızı yeniden başlatmak isteyip istemediğiniz sorulduğunda, Evet ' i tıklatın.
Bu yöntemlerden bu sorunu gidermek için bilgisayar üreticiniz için güncelleştirilmiş bir video sürücülerini başvurun. Video kartınızın yükselttiyseniz, video kartı çubuğundaki üreticisine başvurun.

Donanım ve yazılım satıcılarının iletişim bilgileri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/gp/vendors

Daha fazla bilgi

Microsoft Word belgeleri ayrı metin ve Katmanlar çizim oluşur. Resim veya nesnenin içinde metin satırı içeren dışında bir kaydırma stili ile biçimlendirildiğinde, resim veya Nesne çizim katmanı içinde eklenir. Normal belgeyi görüntülediğinizde, Word çizim katmanı görüntülemez veya anahat.

Yalnızca görünümleri Word çizim Katmanlar Word belgesinin görüntüleyebilir, Baskı Önizleme sayfa düzeni ve Web düzeni olan. Resimler ve nesneler içinde metin satırı içeren dışında bir kaydırma stili ile biçimlendirilmiş çizim katmanı içinde bulunması gerektiğinden, yalnızca Web düzeni'nde, yazdırma düzeninde görünmez ve yazdırma önizleme görünümleri.

Özellikler

Makale numarası: 285957 - Last Review: 19 Temmuz 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 6.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
 • Microsoft Office Word 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbformat kbdisplay kblayout kbprb KB285957 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:285957

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com