iOS urządzeń nie można zsynchronizować skrzynek pocztowych w środowisku Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2860037 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Załóżmy, że wielu użytkowników synchronizowanie ich skrzynek pocztowych w środowisku Microsoft Exchange Server 2010 przy użyciu Apple urządzeń takich jak iPhone lub iPad. Te urządzenia Apple są uruchomione iOS w wersji 5.0 lub iOS w wersji 6.0 lub nowszej wersji niż iOS w wersji 5.0 lub iOS w wersji 6.0. W tej sytuacji wysokie użycie Procesora (około 80-100 procent) występuje na serwerze dostępu klienta (CAS). Następnie synchronizacje się nie powieść, a użytkownicy nie mogą odbierać nowe wiadomości e-mail.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu nieefektywne ograniczania puli obiektu, która jest używana dla żądań synchronizacji. Schemat blokowania jest używana do alokowania buforu w puli wątków, które są dla użytkowników indywidualnych i które muszą czekać na dłuższy czas w warunkach dużego obciążenia. Długość kolejki oczekujących wciąż rośnie, a zatem obniża komputera przez użytkownika końcowego.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujący pakiet zbiorczy aktualizacji:
2866475 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 2 dla Exchange Server 2010 z dodatkiem SP3

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2860037 - Ostatnia weryfikacja: 13 sierpnia 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 3 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2860037 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2860037

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com