iOS zariadení nemôže synchronizovať schránky v prostredí Exchange Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2860037 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Predpokladajme, že viacerým používateľom synchronizovať svoje poštové schránky v prostredí Microsoft Exchange Server 2010 pomocou Apple zariadení ako iPhone alebo iPad. Tieto Apple zariadenia beží iOS 5.0 alebo iOS 6.0 alebo novší než iOS 5.0 alebo iOS 6.0. V tejto situácii, vysoké využitie Procesora (asi 80 až 100 percent) sa vyskytuje na serveri klientskeho prístupu (CAS). Potom synchronizácia zlyhá, a používatelia nemôžu prijímať nových e-mailových správ.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje z dôvodu neefektívnej adaptívneho objekt bazén, ktorý sa používa pre synchronizáciu žiadosti. Poistný systém sa používa na pridelenie medzipamäte v bazéne s vláknami, ktoré sú pre jednotlivých užívateľov a ktoré sú povinní čakať dlhšiu dobu podľa podmienky výšky zaťaženia. Dĺžka čakania fronty neustále rastie, a preto end-user skúsenosti degraduje.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte nasledujúcu súhrnnú aktualizáciu:
2866475 Opis Update Rollup 2 pre Exchange Server 2010 SP3

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2860037 - Posledná kontrola: 13. augusta 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 3, pri použití s produktom:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2860037 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2860037

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com