iOS пристроїв не може синхронізувати поштові скриньки в середовищі Exchange Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2860037 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустимо, що багатьом користувачам синхронізувати свої поштові скриньки у середовищі Microsoft Exchange Server 2010 за допомогою пристроїв Apple iPhone або iPad. Ці Apple пристрої під керуванням iOS 5.0 або iOS 6.0 або пізнішої версії, ніж iOS 5,0 або 6,0 iOS. У цій ситуації ЦП (близько 80-100 відсотків) відбувається на сервер клієнтського доступу (CAS). Потім не в синхронізації, і користувачі не можуть отримувати нові сповіщення електронною поштою.

причина

Ця помилка виникає через неефективних дроселювання об'єкт басейн, який використовується для синхронізації запити. Блокування схема використовується виділити буфер басейн на теми, які для окремих користувачів, і які повинні чекати більше часу в умовах високих навантаження. Тривалість очікування черги продовжує зростати, і тому погіршує досвід кінцевого користувача.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте зведене оновлення:
2866475 Опис зведеного оновлення 2 для Exchange Server 2010 SP3

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2860037 - Востаннє переглянуто: 13 серпня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 3, у разі використання з:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2860037 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2860037

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com