Як видалити небажані листи правил за допомогою MFCMAPI в середовищі Exchange Server 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2860406 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Ця стаття описує як вручну видалити небажані листи правил за допомогою засобу Microsoft Exchange Server MAPI (MFCMAPI) в оточенні сервера Microsoft Exchange Server 2010.

Додаткові відомості

Як видалити правило небажаної електронна пошта

Примітка. Ви остаточно видалити правило небажаної пошти, робить неможливим відновлення всі адреси, які з'являються в той небажаної електронна пошта списків фільтра. Переконайтеся, що експортувати списки, перш ніж видалити правило небажаної електронна пошта.
Щоб отримати додаткові відомості про те, як експортувати адреси з фільтр списків небажаної електронна пошта перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Експортуйте адреси з фільтр списків небажаної електронна пошта

Щоб видалити правило небажаної електронна пошта, виконайте такі дії:
 1. З правами адміністратора створіть новий профайл пошти за допомогою Outlook у режимі реального часу.
  Щоб отримати додаткові відомості про створення та настроювання пошти профілю перейдіть на веб-сайті Microsoft:
 2. Експорт списку адрес, які містять надійних і заблокованих відправників до текстового файлу (TXT).
 3. Завантажити MFCMAPI з веб-сайт корпорації Майкрософт:

  http://mfcmapi.codeplex.com

  Примітка.Тільки адміністратор Exchange правами повний поштової скриньки можна інструмент MFCMAPI щоб видалити правило небажаної електронна пошта.
 4. Закрийте всі клієнтів Outlook, що доступ до поштової скриньки. В іншому випадку MFCMAPI інструмент не може правильно видалити правило небажаної електронна пошта.
 5. Видалити правило небажаної електронна пошта за допомогою інструмента MFCMAPI. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Відкрити MFCMAPI.
  2. Відкрити вкладку сесії і вибрати для входу. (На екрані пострілу для цього кроку перелічені нижче).
   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   На екрані пострілу для цього кроку
  3. Двічі клацніть пул носіїв поштових скриньок поштових скриньок Exchange за промовчанням у списку. Це відображається як ім'я користувача@DomainName.com. Відкриється нове вікно MFCMAPI.
  4. Корінь контейнер, послідовно розгорніть вузли та Top пул носіїв поштових скриньок даних. (На екрані пострілу для цього кроку перелічені нижче).
   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   На екрані пострілу для цього кроку


   Примітка.Якщо ви бачите IPM_SUBTREEу списку, то ви звертаєтеся до поштової скриньки за допомогою режим кешування Exchange. Вихід MFCMAPI та змінити профіль пошти використовувати реального часу.
  5. Під Верхній пул носіїв поштових скриньок данихвиберіть Вхідні.
  6. Клацніть правою кнопкою миші папки "Вхідні" і виберіть відкриті пов'язаний вміст таблиці. Відкриється нове вікно MFCMAPI.
  7. Сортувати верхній частині вікна за стовпцем Клас протокол IMAP і знайдіть використовується тип IPM.ExtendedRule.Message. буде відображено лише одну поштову скриньку.
  8. Виберіть використовується тип IPM.ExtendedRule.Messageна верхній панелі.
  9. Боттом області Сортувати за стовпцем тег і знайти 0x65EB001E. Цей тег відповідає JunkEmailRuleзначенню. (На екрані пострілу для цього кроку перелічені нижче).
   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   На екрані пострілу для цього кроку
  10. Після того, як ви знайти правило небажаної електронна пошта за рахунок розміщення0x65EB001E тег, натисніть, щоб вибрати використовується тип IPM.ExtendedRule.Message знову у верхній частині вікна.
  11. Клацніть правою кнопкою миші використовується тип IPM.ExtendedRule.Message і виберіть видалити протокол IMAP. Відкриється вікно Видалити елемент .
  12. У розкривному списку видалення стиль виберіть постійного видалення проходження DELETE_HARD_DELETE (невиправна)і натисніть кнопку ОК. (На екрані пострілу для цього кроку перелічені нижче).
   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   На екрані пострілу для цього кроку
  13. Використовується тип IPM.ExtendedRule.Messageмусить зникнути з верхній частині вікна, після того, як видалити правило добору.
  14. Перші два MFCMAPI вікна закрито.
  15. На остаточний MFCMAPI вікно Відкрити вкладку сесії і виберіть вихід із системи, щоб закрити сеанс MAPI. (На екрані пострілу для цього кроку перелічені нижче).
   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   На екрані пострілу для цього кроку
  16. Закрийте вікно остаточний MFCMAPI.

 6. Запустіть Outlook знову.
 7. На на вкладці основне у групі Видалити виберіть пункт небажана поштаа потім виберіть Параметри небажаної електронна пошта.
 8. Вивчити кожній вкладці дляНадійних відправників, Надійних одержувачів і Блокувати відправників.Не addresseswill можна переглянути в будь-якому списку. Якщо адреси як і раніше, то правило небажаної електронна пошта не видалено правильно.
 9. Імпорт адрес електронна пошта до списків фільтра небажаної електронна пошта за допомогою списків, експортований у кроці 2.
  Щоб отримати додаткові відомості про те, як імпортувати адреси електронна пошта до списків фільтра небажаної електронна пошта перейдіть на веб-сайті Microsoft:
  Імпорт адрес електронна пошта до списків фільтра небажаної електронна пошта

Посилання

Для отримання додаткової інформації про огляд фільтра небажаної пошти перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Загальна інформація про огляд фільтра небажаної пошти
Щоб отримати додаткові відомості про деякі небажані листи, встановивши питань після того, як ви рухатися поштової скриньки Exchange Server 2010 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2655142 Параметри небажаної електронна пошта Outlook ігнорується після того, як ви рухатися поштової скриньки Exchange Server 2010
Докладніше про небажану електронну пошту список межа проблему клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2669081 Помилок Outlook про те, ви перебуваєте над свій ліміт список небажана пошта
Докладніше про небажаної пошти правило керування проблему клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2591572 Керувати небажаної пошти правило для поштової скриньки користувача в середовищі Exchange Server 2010 відображається протокол IMAP про помилку "Небажана помилка перевірки електронної пошти"

Властивості

Номер статті: 2860406 - Востаннє переглянуто: 27 вересня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Ключові слова: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbhowto kbinfo kbgraphxlink kbmt KB2860406 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2860406

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com