Popis kumulativní aktualizace 6 pro System Center 2012 - Server Virtual Machine Manager

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2861038 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje problémy opravené v aktualizaci Rollup6 pro Microsoft System Center 2012 - Virtual Machine Manager Server. Kromě toho tento článek obsahuje pokyny k Rollup6 aktualizace pro System Center 2012 - Virtual Machine Manager Server.

Problémy vyřešené v této kumulativní aktualizaci

Aktualizace serveru Virtual Machine Manager (KB2861038)

Problém 1
Při aktualizaci VMWare vSphere 4.1 může přestat službu Virtual Machine Manager.

Jak získat a nainstalovat aktualizace Rollup6 pro System Center 2012 - Virtual Machine Manager Server

Informace o souborech ke stažení

Balíček aktualizace je k dispozici z webu Microsoft Update.
  • Jak získat a nainstalovat aktualizace z webu Microsoft Update, v systému tohoto hasthe nainstalována součást serveru Virtual Machine Manager postupujte takto:
    1. Klepněte na tlačítko Starta na příkaz Ovládací panely.
    2. V Ovládacích panelech poklepejte na položku Windows Update.
    3. V okně Windows Update klepněte na tlačítko Zkontrolovat Online aktualizace ze služby Microsoft Update.
    4. Klepněte na příkaz jsou k dispozici důležité aktualizace.
    5. Vyberte možnost aktualizovat Rollup6package a klepněte na tlačítkoOK.
    6. Klepnutím na tlačítko nainstalovat aktualizace nainstalujte balíček aktualizace.
  • Chcete-li ručně stáhnout balíček aktualizace z katalogu služby Microsoft Update, přejděte na následujícím webu společnosti Microsoft:

    Aktualizace serveru Virtual Machine Manager (KB2861038)
    Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
    Ke stažení
    Stáhněte 6 kumulativní aktualizace pro Microsoft System Center 2012 - balíček Virtual Machine Manager Server.
    Chcete-li ručně nainstalovat balíček aktualizace, spusťte následující příkaz z příkazového řádku se zvýšenými oprávněními:
    msiexec.exe/UpdateNázev balíčku>
    Například nainstalovat aktualizaci serveru Virtual Machine Manager (KB2861038), spusťte následující příkaz:
    msiexec.exe/Update KB2861038_vmmServer_amd64.msp

Soubory, které jsou aktualizovány v balíčku aktualizace Rollup6

Aktualizace serveru Virtual Machine Manager (KB2861038)
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Soubory, které jsou změněnyVelikost souboruVerze
DB.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.Backup.dll51,4643.0.6055.0
Engine.BitBos.dll186,6323.0.6055.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7683.0.6057.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
msiInstaller.dat12Není k dispozici
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
Kumulativní aktualizace 6 pro System Center 2012 (VMM) doplnit Notice_Localized languages.rtf80,474Není k dispozici
vmmAgent.exe3,143,9443.0.6055.0
vmmAgent.msi338,1760Není k dispozici
vmmAgent.msi3,832,320Není k dispozici
vmmguestagent.exe204,0403.0.6055.0
vmmGuestAgent.msi1,154,048Není k dispozici
vmmGuestAgent.msi1,405,952Není k dispozici
VMWareImplementation.dll1,899,2483.0.6060.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Vlastnosti

ID článku: 2861038 - Poslední aktualizace: 8. srpna 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager
Klíčová slova: 
kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2861038 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2861038

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com