Värskenduskomplekt 6 System Center 2012 - Virtual Machine Manager Server kirjeldus

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2861038 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Sissejuhatus

Selles artiklis kirjeldatakse probleeme, mis parandatakse hoolduspaketis värskendamine Rollup6 Microsoft System Center 2012 - Virtual Machine Manager Server. Lisaks sisaldab see artikkel Update Rollup6 System Center 2012 - Virtual Machine Manager Server paigaldusjuhend.

Küsimusi, mis on kindlaks määratud selle värskenduskomplekti

Virtual Machine Manager Server Update (KB2861038)

1. Väljaanne et
VMWare vSphere 4.1 uuendamisel Virtual Machine Manager Service võib lõpetada.

Kuidas hankida ja installida Update Rollup6 System Center 2012 - Virtual Machine Manager Server

Info allalaadimiseks

Update pakett on saadaval Microsoft Update'i.
  • Saada ja installige värskendus Microsoft Update'i, järgige neid samme süsteemi, et hasthe Virtual Machine Manager serverisse komponent on paigaldatud:
    1. Klõpsake nuppu Startja seejärel käsku Juhtpaneel.
    2. Topeltklõpsake juhtpaneelil Windows Update.
    3. Windows Update aknas kliki Kontrollida Online Microsoft Update'i värskendusi.
    4. Klõpsake olulised värskendused on saadaval.
    5. Valige värskendus Rollup6package ja seejärel klõpsake nuppuOK.
    6. Installimiseks klõpsake nuppu Installi värskendused värskenduspaketi.
  • Käsitsi allalaadimiseks värskenduspaketi Microsofti värskenduste kataloogist, minge järgmiselt Microsofti veebisaidilt:

    Virtual Machine Manager Server Update (KB2861038)
    Ahenda see piltLaienda see pilt
    Lae alla
    Lae Microsoft System Center 2012 - Virtual Machine Manager Server pakett nüüd 6 Update ümberarvestus.
    Värskenduspaketi käsitsi installimiseks käivitage järgmine käsk: tõusnud käsureale:
    Msiexec.exe /updatePackageName>
    Näiteks paigaldada Virtual Machine Manager Server Update (KB2861038), käivitage järgmine käsk:
    Msiexec.exe /update KB2861038_vmmServer_amd64.msp

Failid, mis on uuendatud Update Rollup6 pakendis

Virtual Machine Manager Server Update (KB2861038)
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
Ahenda see tabelLaienda see tabel
Faile, mis on muutunudFaili suurusVersioon
DB.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.Backup.dll51,4643.0.6055.0
Engine.BitBos.dll186,6323.0.6055.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7683.0.6057.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
msiInstaller.dat12Ei kohaldata
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
Uuenda värskenduskomplekti 6 System Center 2012 (VMM) täiendada Notice_Localized languages.rtf80,474Ei kohaldata
vmmAgent.exe3,143,9443.0.6055.0
vmmAgent.msi338,1760Ei kohaldata
vmmAgent.msi3,832,320Ei kohaldata
vmmguestagent.exe204,0403.0.6055.0
vmmGuestAgent.msi1,154,048Ei kohaldata
vmmGuestAgent.msi1,405,952Ei kohaldata
VMWareImplementation.dll1,899,2483.0.6060.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed

Atribuudid

Artikli ID: 2861038 - Viimati läbi vaadatud: 8. august 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager
Märksõnad: 
kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2861038 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2861038

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com