Apra?ymas naujinim? 6 sistemos centro 2012 - Virtual Machine Manager serverio

Straipsni? vertimai Straipsni? vertimai
Straipsnio ID: 2861038 - Per?i?r?ti ?iame straipsnyje minimus produktus.
I?pl?sti visus | Sutraukti visus

?iame puslapyje

?vadas

?iame straipsnyje apra?oma problema, kuri yra fiksuotas Update Rollup 6 Microsoft sistemos centro 2012 - Virtual Machine Manager serverio. Be to, ?is straipsnis yra Update Rollup 6 sistemos centro 2012 - Virtual Machine Manager serverio diegimo instrukcijos.

Pa?alinamos triktys ?? specifini? naujinim?

Virtual Machine Manager serverio atnaujinimas (KB2861038)

Numeris 1
Atnaujinus VMWare vSphere 4.1, Virtual Machine Manager tarnyba gali sustabdyti.

Kaip gauti ir ?diegti Update Rollup 6 sistemos centro 2012 - Virtual Machine Manager serverio

Parsisi?sti informacij?

Atnaujinimo paketas yra prieinamas i? "Microsoft Update".
  • ?sigyti ir ?diegti naujinim? i? "Microsoft Update", atlikite ?iuos veiksmus sistema, kuri yra ?diegta Virtual Machine Manager serverio komponento:
    1. Spustel?kite Prad?ti, tada spustel?kite Valdymo skydas.
    2. Valdymo skyde dukart spustel?kite Windows naujinimas.
    3. Windows naujinimo langas, spustel?kite Internete ie?koti naujinim? i? "Microsoft Update".
    4. Spustel?kite Yra svarbi? naujinim?.
    5. Pasirinkite Update Rollup 6 paketas ir spustel?kitegerai.
    6. Spustel?kite Diegti naujinimus Nor?dami diegti naujinimo paket?.
  • Rankiniu b?du atsisi?sti naujinimo paket? i? "Microsoft Update" katalogo, eikite ? Microsoft interneto svetain?je:

    Virtual Machine Manager serverio atnaujinimas (KB2861038)
    Sutraukti ?? paveiksl?l?I?pl?sti ?? paveiksl?l?
    Parsisi?sti
    Parsisi?sti Update Rollup 6 Microsoft sistemos centro 2012 - Virtual Machine Manager serverio paket? dabar.
    Rankiniu b?du ?diegti naujinimo paket?, vykdykite ?i? komand? i? komand? eilut?:
    Msiexec.exe /updatePackageName>
    Pavyzd?iui, nor?dami ?diegti Virtual Machine Manager serverio atnaujinimas (KB2861038), vykdykite ?i? komand?:
    Msiexec.exe /update KB2861038_vmmServer_amd64.msp

Failus, kurie yra atnaujinami Update Rollup 6 pakuot?je

Virtual Machine Manager serverio atnaujinimas (KB2861038)
Sutraukti ?? paveiksl?l?I?pl?sti ?? paveiksl?l?
assets folding start collapsed
Sutraukti ?i? lentel?I?pl?sti ?i? lentel?
Failus, kurie kei?iamiFailo dydisVersija
DB.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.Backup.dll51,4643.0.6055.0
Engine.BitBos.dll186,6323.0.6055.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7683.0.6057.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
msiInstaller.dat12Netaikoma
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
Atnaujinti apibendrinimo 6 sistemos centro 2012 (VMM) papildyti Notice_Localized languages.rtf80,474Netaikoma
vmmAgent.exe3,143,9443.0.6055.0
vmmAgent.msi338,1760Netaikoma
vmmAgent.msi3,832,320Netaikoma
vmmguestagent.exe204,0403.0.6055.0
vmmGuestAgent.msi1,154,048Netaikoma
vmmGuestAgent.msi1,405,952Netaikoma
VMWareImplementation.dll1,899,2483.0.6060.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
 
Sutraukti ?? paveiksl?l?I?pl?sti ?? paveiksl?l?
assets folding end collapsed

Savyb?s

Straipsnio ID: 2861038 - Paskutin? per?i?ra: 2013 m. rugpj??io 8 d. - Per?i?ra: 1.0
Taikoma:
  • Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager
Rakta?od?iai: 
kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2861038 KbMtlt
Atliktas automatinis vertimas
SVARBU: ?is straipsnis i?verstas naudojant ?Microsoft? ma?ininio vertimo programin? ?rang? ir gali b?ti pataisytas naudojant ?Community Translation Framework? (CTF) technologij?. ?Microsoft? si?lo ma?inos i?verstus ir po to bendruomen?s suredaguotus straipsnius, taip pat ?mogaus i?verstus straipsnius siekdama suteikti prieig? prie vis? savo ?ini? baz?s straipsni? daugeliu kalb?. Ma?inos i?verstuose ir v?liau paredaguotuose straipsniuose gali b?ti ?odyno, sintaks?s ir / arba gramatikos klaid?. ?Microsoft? neatsako u? jokius netikslumus, klaidas arba ?al?, patirt? d?l neteisingo turinio vertimo arba m?s? klient? naudojimosi juo. Daugiau apie CTF ?r. http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Spustel?kite ?ia, nor?dami pamatyti ?io straipsnio versij? angl? kalba: 2861038

Pateikti atsiliepim?

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com