Beschrijving van Update Rollup 6 voor System Center 2012 - Virtual Machine Manager-Server

Vertaalde artikelen Vertaalde artikelen
Artikel ID: 2861038 - Bekijk de producten waarop dit artikel van toepassing is.
Alles uitklappen | Alles samenvouwen

Op deze pagina

Inleiding

In dit artikel worden de problemen beschreven die worden opgelost met updatepakket 6 voor Microsoft System Center 2012 - Virtual Machine Manager-Server. Daarnaast bevat dit artikel de installatie-instructies voor updatepakket 6 voor System Center 2012 - Virtual Machine Manager-Server.

Problemen die in dit updatepakket worden opgelost

Update voor Virtual Machine Manager-Server (KB2861038)

Probleem 1
Wanneer VMWare vSphere 4.1 wordt bijgewerkt, stopt de Virtual Machine Manager-Service.

Verkrijgen en installeren van Update Rollup 6 voor System Center 2012 - Virtual Machine Manager-Server

Informatie over downloaden

Het pakket is beschikbaar via Microsoft Update.
  • Verkrijgen en installeren van de update van Microsoft Update, volg deze stappen op een systeem waarop de Virtual Machine Manager Server onderdeel is geïnstalleerd:
    1. Klik op Start, en klik vervolgens op Het Configuratiescherm.
    2. Dubbelklik in het Configuratiescherm op Windows Update.
    3. Klik in het venster Windows Update Online controleren op updates van Microsoft Update.
    4. Klik op Belangrijke updates zijn beschikbaar.
    5. Selecteer het updatepakket 6-pakket en klik vervolgens opOK.
    6. Klik op Updates installeren het updatepakket installeren.
  • Om handmatig het updatepakket downloaden van Microsoft Update-catalogus, gaat u naar de volgende Microsoft-website:

    Update voor Virtual Machine Manager-Server (KB2861038)
    Deze afbeelding samenvouwenDeze afbeelding uitklappen
    Downloaden
    Het updatepakket 6 voor Microsoft System Center 2012 - Virtual Machine Manager Server pakket nu downloaden.
    Als u wilt het updatepakket installeren, uitvoeren met de volgende opdracht vanaf een opdrachtprompt:
    msiexec.exe/updatePakketnaam>
    Bijvoorbeeld om de Server-Update van Virtual Machine Manager (KB2861038), de volgende opdracht uitvoeren:
    msiexec.exe/update KB2861038_vmmServer_amd64.msp

Bestanden die worden bijgewerkt in het pakket updatepakket 6

Update voor Virtual Machine Manager-Server (KB2861038)
Deze afbeelding samenvouwenDeze afbeelding uitklappen
assets folding start collapsed
Deze tabel samenvouwenDeze tabel uitklappen
Bestanden die zijn gewijzigdBestandsgrootteVersie
DB.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.Backup.dll51,4643.0.6055.0
Engine.BitBos.dll186,6323.0.6055.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7683.0.6057.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
msiInstaller.dat12Niet van toepassing
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
Update Rollup 6 voor System Center 2012 (VMM) vormen een aanvulling op Notice_Localized languages.rtf80,474Niet van toepassing
vmmAgent.exe3,143,9443.0.6055.0
vmmAgent.msi338,1760Niet van toepassing
vmmAgent.msi3,832,320Niet van toepassing
vmmguestagent.exe204,0403.0.6055.0
vmmGuestAgent.msi1,154,048Niet van toepassing
vmmGuestAgent.msi1,405,952Niet van toepassing
VMWareImplementation.dll1,899,2483.0.6060.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
 
Deze afbeelding samenvouwenDeze afbeelding uitklappen
assets folding end collapsed

Eigenschappen

Artikel ID: 2861038 - Laatste beoordeling: donderdag 8 augustus 2013 - Wijziging: 1.0
De informatie in dit artikel is van toepassing op:
  • Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager
Trefwoorden: 
kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2861038 KbMtnl
Automatisch vertaald artikel
BELANGRIJK: Dit artikel is vertaald door middel van automatische vertalingssoftware van Microsoft en is mogelijk nabewerkt door de Microsoft Community via CTF-technologie (Community Translation Framework) of door een menselijke vertaler. Microsoft biedt zowel automatisch vertaalde, door mensen vertaalde en door de community nabewerkte artikelen aan, zodat er in meerdere talen toegang is tot alle artikelen in onze Knowledge Base. Een vertaald of bewerkt artikel kan fouten bevatten in vocabulaire, syntaxis of grammatica.. Microsoft is niet verantwoordelijk voor eventuele onjuistheden, fouten of schade ten gevolge van een foute vertaling van de inhoud van een bericht of het gebruik van deze vertaalde berichten door onze klanten.
De Engelstalige versie van dit artikel is de volgende: 2861038

Geef ons feedback

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com