Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 6 dla alerty - Server Virtual Machine Manager

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2861038 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Wprowadzenie

W tym artykule opisano problemy, które naprawiono w pakiet zbiorczy aktualizacji 6 dla programu Microsoft System Center 2012 - Server Virtual Machine Manager. Ponadto w tym artykule zamieszczono instrukcje instalacji pakietu zbiorczego aktualizacji 6 dla alerty - Server Virtual Machine Manager.

Problemy rozwiązane w tym pakiecie zbiorczym aktualizacji

Aktualizacja serwera Virtual Machine Manager (KB2861038)

Problem 1
Po zaktualizowaniu VMWare vSphere 4.1 usługa Virtual Machine Manager może przestać.

Jak uzyskać i zainstalować pakiet zbiorczy aktualizacji 6 dla alerty - Server Virtual Machine Manager

Informacje dotyczące pobierania

Pakiet aktualizacji jest dostępna z witryny Microsoft Update.
  • Aby uzyskać i zainstalować aktualizację z witryny Microsoft Update, wykonaj następujące kroki w systemie, który ma zainstalowany składnik Server Virtual Machine Manager:
    1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przycisk Panel sterowania.
    2. W Panelu sterowania kliknij dwukrotnie ikonę Aktualizacja systemu Windows.
    3. W oknie Windows Update kliknij przycisk Sprawdź Online aktualizacje z witryny Microsoft Update.
    4. Kliknij przycisk Ważne aktualizacje są dostępne.
    5. Wybierz pakiet, pakiet zbiorczy aktualizacji 6, a następnie kliknij przyciskOK.
    6. Kliknij przycisk Instalowanie aktualizacji Aby zainstalować pakiet aktualizacji.
  • Aby ręcznie pobrać pakiet aktualizacji z katalogu rozszerzenia Microsoft Update, przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:

    Aktualizacja serwera Virtual Machine Manager (KB2861038)
    Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
    Pobierz
    Pobierz pakiet zbiorczy aktualizacji 6 dla programu Microsoft System Center 2012 - Virtual Machine Manager teraz pakiet.
    Aby ręcznie zainstalować pakiet aktualizacji, uruchom następujące polecenie z wiersza polecenia:
    / Update Msiexec.exeNazwa_pakietu>
    Na przykład aby zainstalować aktualizację serwera Virtual Machine Manager (KB2861038), uruchom następujące polecenie:
    / Update Msiexec.exe KB2861038_vmmServer_amd64.msp

Pliki, które zostały zaktualizowane w pakiecie pakiet zbiorczy aktualizacji 6

Aktualizacja serwera Virtual Machine Manager (KB2861038)
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Pliki, które są zmienianeRozmiar plikuWersja
DB.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.Backup.dll51,4643.0.6055.0
Engine.BitBos.dll186,6323.0.6055.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7683.0.6057.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
msiInstaller.dat12Nie dotyczy
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
Pakiet zbiorczy aktualizacji 6 dla alerty (VMM) uzupełnienie Notice_Localized languages.rtf80,474Nie dotyczy
vmmAgent.exe3,143,9443.0.6055.0
vmmAgent.msi338,1760Nie dotyczy
vmmAgent.msi3,832,320Nie dotyczy
vmmguestagent.exe204,0403.0.6055.0
vmmGuestAgent.msi1,154,048Nie dotyczy
vmmGuestAgent.msi1,405,952Nie dotyczy
VMWareImplementation.dll1,899,2483.0.6060.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
 
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Właściwości

Numer ID artykułu: 2861038 - Ostatnia weryfikacja: 8 sierpnia 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager
Słowa kluczowe: 
kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2861038 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2861038

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com