Descrierea de set de actualizări 6 pentru System Center 2012 - mașină virtuală Manager Server

Traduceri articole Traduceri articole
ID articol: 2861038 - View products that this article applies to.
Măriți totul | Reduceți totul

În această pagină

Introducere

Acest articol descrie problemele care sunt fixate în Update Rollup 6 pentru Microsoft System Center 2012 - mașină virtuală Manager Server. În plus, acest articol conține instrucțiunile de instalare pentru Update Rollup 6 pentru System Center 2012 - mașină virtuală Manager Server.

Problemele care sunt fixate în acest pachet de actualizare

mașină virtuală Manager Server Update (KB2861038)

Numarul 1
Când se actualizează VMWare vSphere 4.1, mașină virtuală Manager Service poate opri.

Cum de a obține și instala Update Rollup 6 pentru System Center 2012 - mașină virtuală Manager Server

Descărcați informații

set de actualizări este disponibil de la Microsoft Update.
  • Pentru a obține și instala update de la Microsoft Update, urmați acești pași pe un sistem care are componenta mașină virtuală Manager Server instalat:
    1. Faceți clic pe Începe, apoi faceți clic pe Panou de control.
    2. În Panou de control, faceți dublu clic pe Actualizare Windows.
    3. În fereastra Actualizare Windows, faceți clic pe Online a verifica pentru updates din Microsoft Update.
    4. Faceți clic pe Sunt disponibile actualizări importante.
    5. set de actualizări Rollup 6, și apoi atunci pocniturăok.
    6. Faceți clic pe Instalați actualizări pentru a instala set de actualizări.
  • Pentru a descărca manual set de actualizări din catalogul de actualizări Microsoft, du-te la următorul site Web Microsoft:

    mașină virtuală Manager Server Update (KB2861038)
    Reduceți imagineaMăriți imaginea
    Descarca
    Descarca Update Rollup 6 pentru Microsoft System Center 2012 - pachet de Server mașină virtuală Manager acum.
    Pentru a instala manual set de actualizări, executați următoarea comandă la un prompt de comandă:
    Msiexec.exe /updatePackageName>
    De exemplu, pentru a instala actualizarea Server mașină virtuală Manager (KB2861038), executați următoarea comandă:
    Msiexec.exe /update KB2861038_vmmServer_amd64.msp

Fișierele care sunt actualizate în set de actualizări Rollup 6

mașină virtuală Manager Server Update (KB2861038)
Reduceți imagineaMăriți imaginea
assets folding start collapsed
Reduceți tabelulMăriți tabelul
Fișierele care sunt modificateDimensiune fișierVersiunea
DB.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.Backup.dll51,4643.0.6055.0
Engine.BitBos.dll186,6323.0.6055.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7683.0.6057.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
msiInstaller.dat12Nu este cazul
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
Update Rollup 6 pentru System Center 2012 (VMM) supliment Notice_Localized languages.rtf80,474Nu este cazul
vmmAgent.exe3,143,9443.0.6055.0
vmmAgent.msi338,1760Nu este cazul
vmmAgent.msi3,832,320Nu este cazul
vmmguestagent.exe204,0403.0.6055.0
vmmGuestAgent.msi1,154,048Nu este cazul
vmmGuestAgent.msi1,405,952Nu este cazul
VMWareImplementation.dll1,899,2483.0.6060.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
 
Reduceți imagineaMăriți imaginea
assets folding end collapsed

Proprietă?i

ID articol: 2861038 - Ultima examinare: 8 august 2013 - Revizie: 1.0
Se aplică la:
  • Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager
Cuvinte cheie: 
kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2861038 KbMtro
Traducere automată
IMPORTANT: Acest articol este tradus cu ajutorul software-ului Microsoft de traducere automată ?i poate fi corectat prin intermediul tehnologiei Community Translation Framework (CTF). Microsoft oferă articole traduse automat, post-editate de comunitate ?i articole traduse de oameni, pentru a permite accesul la toate articolele din Baza noastră de cuno?tin?e în mai multe limbi. Articolele traduse automat ?i post-editate pot con?ine gre?eli de vocabular, sintaxă ?i/sau gramatică. Microsoft nu este responsabil de inexactită?ile, erorile sau daunele cauzate de traducerea gre?ită a con?inutului sau de utilizarea acestuia de către clien?i. Găsi?i mai multe informa?ii despre traducerea în colaborare la http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/ro.
Face?i clic aici pentru a vizualiza versiunea în limba engleză a acestui articol: 2861038

Trimite?i feedback

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com