Opis Update Rollup 6 pre System Center 2012 - Server Virtual Machine Manager

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2861038 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Tento článok popisuje problémy, ktoré sú stanovené v Update Rollup 6 pre Microsoft System Center 2012 - Server Virtual Machine Manager. Navyše, tento článok obsahuje návod na Update Rollup 6 pre System Center 2012 - Server Virtual Machine Manager.

Otázky, ktoré sú stanovené v tejto súhrnnej aktualizácii

Virtual Machine Manager Server Update (KB2861038)

Problém 1
Pri aktualizácii VMWare vSphere 4.1 môže zastaviť službu Virtual Machine Manager.

Ako získať a nainštalovať Update Rollup 6 pre System Center 2012 - Server Virtual Machine Manager

Informácie o prevzatí

Balík aktualizácia je k dispozícii na lokalite Microsoft Update.
  • Získať a nainštalovať aktualizáciu z lokality Microsoft Update, postupujte na systéme, ktorý má nainštalovanú súčasť Server Virtual Machine Manager:
    1. Kliknite na položku Štarta potom kliknite na položku Ovládací Panel.
    2. V ovládacom paneli dvakrát kliknite na Služba Windows Update.
    3. V okne služby Windows Update, kliknite na tlačidlo Skontrolovať Online aktualizácie z lokality Microsoft Update.
    4. Kliknite na položku K dispozícii sú dôležité aktualizácie.
    5. Vyberte balík Update Rollup 6 a potom kliknite na tlačidloa potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
    6. Kliknite na položku Inštalácia aktualizácií Ak chcete nainštalovať aktualizačný balík.
  • Manuálne prevezmite balík aktualizácie od spoločnosti Microsoft Update Catalog, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:

    Virtual Machine Manager Server Update (KB2861038)
    Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
    Na stiahnutie
    Stiahnuť Update Rollup 6 pre Microsoft System Center 2012 - Virtual Machine Manager Server balík teraz.
    Manuálne nainštalovať balík aktualizácie, použite príkaz z námer kontrolovať vrtký:
    Msiexec.exe/UpdateNázov balíka>
    Napríklad Inštalácia aktualizácie Server Virtual Machine Manager (KB2861038), spustite nasledujúci príkaz:
    Msiexec.exe/Update KB2861038_vmmServer_amd64.msp

Súbory, ktoré sú aktualizované v Update Rollup 6 balení

Virtual Machine Manager Server Update (KB2861038)
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Súbory, ktoré sa zmeniliVeľkosť súboruVerzia
DB.Adhc.dll723,2483.0.6040.0
Engine.Adhc.Operations.dll694,5763.0.6040.0
Engine.Backup.dll51,4643.0.6055.0
Engine.BitBos.dll186,6323.0.6055.0
Engine.Deployment.dll428,3363.0.6040.0
Engine.IndigoAccessLayer.dll317,3603.0.6019.0
Engine.MomDal.dll571,6963.0.6040.0
Engine.Placement.dll231,7683.0.6057.0
Engine.Placement.ResourceModel.dll264,4963.0.6040.0
Engine.VmOperations.dll1,190,1923.0.6040.0
ImgLibEngine.dll1,263,9203.0.6040.0
Microsoft.EnterpriseManagement.DataCenterManager.UI.DataGrid.dll162,7363.0.6019.0
msiInstaller.dat12Neuplatňuje sa
msiInstaller.exe174,0003.0.6005.0
msiInstaller.exe210,3523.0.6005.0
Remoting.dll640,9443.0.6019.0
Update Rollup 6 pre System Center 2012 (VMM) Dodatok Notice_Localized languages.rtf80,474Neuplatňuje sa
vmmAgent.exe3,143,9443.0.6055.0
vmmAgent.msi338,1760Neuplatňuje sa
vmmAgent.msi3,832,320Neuplatňuje sa
vmmguestagent.exe204,0403.0.6055.0
vmmGuestAgent.msi1,154,048Neuplatňuje sa
vmmGuestAgent.msi1,405,952Neuplatňuje sa
VMWareImplementation.dll1,899,2483.0.6060.0
WSManAutomation.dll35,1203.0.6040.0
WsManWrappers.dll2,079,0243.0.6040.0
 
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Vlastnosti

ID článku: 2861038 - Posledná kontrola: 8. augusta 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft System Center 2012 Virtual Machine Manager
Kľúčové slová: 
kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2861038 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2861038

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com