ADSI: Při použití připojení SSL vytvořeno podle Wldap32 v ADSI 2.5 v systému Windows NT 4.0 dochází AV

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 286158 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o navázání připojení (SSL) protokol SSL (Secure Sockets Layer) pro LDAP Lightweight Directory Access Protocol () s ADSI 2.5 v systému Windows NT 4.0 může dojít k narušení přístupu (AV) v Wldap32.dll.

Příčina

Rozhraní pro software využívají SSL změněn mezi systémem Windows 2000 a Windows NT 4.0. Internet Explorer 5.5 v počítači používá rozhraní Windows 2000 a tyto jsou inicializovány odlišně než ty, které byly původně Windows NT 4.0 k dispozici. To může vést k situacích kde neočekávaná data jsou rozesílána, příčinou Toto narušení přístupu.

Řešení

WINDOWS 2000

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Systém Windows NT 4.0

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack Windows NT, který obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají konkrétní aktualizace, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory.

Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:
   Date   Time   Version    Size  File name   Platform
  ------------------------------------------------------------------
  01/16/2001 05:46p 5.0.2195.2797 128,272 Wldap32.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Ovlivní volání IADsUser::ChangePassword stejně jako IADsUser::SetPassword.

Vlastnosti

ID článku: 286158 - Poslední aktualizace: 12. října 2005 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Active Directory Service Interfaces 2.5 na těchto platformách
  • Microsoft Windows NT 4.0
 • Microsoft Internet Explorer 5.5
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbdswadsi2003swept kbbug kbfix kbprb kbqfe KB286158 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:286158

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com