Hata iletisi: Lütfen 0 ile 999 saniye arasında bir değer girin

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 286165 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

<a0>Sistem Özellikleri</a0> iletişim kutusunun <a1>Gelişmiş</a1> sekmesinde, başlangıç ve Kurtarma ayarlarını değiştirmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Lütfen 0 ile 999 saniye arasında bir değer girin.

Neden

Bu davranış, zaman aşımı parametresini "-1" eşit olacak biçimde, Boot.ini dosyasını el ile değiştirdiniz nedeniyle oluşabilir.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, hata iletisi penceresini kapatın ve sonra devam edin. Bu geçici çözümü ile Başlangıç ve Kurtarma) bölümünde, zaman aşımı ayarını değiştirmeden değiştirebilirsiniz.

Not: hata iletisini aldıktan sonra Tamam ' ı tıklatın, bir zaman aşımı değeri seçmek için zorlanır.

Daha fazla bilgi

Multi-start bir ortamda, varsayılan işletim sistemi otomatik olarak başlamadan önce bu Windows bekleyeceği süreyi ayarlayabilirsiniz. Bu gecikme, varsayılan olarak 30 saniye olarak ayarlanır. Bu gecikme, 0 ile 999 saniye arasında herhangi bir değere ayarlanabilir.

Sonsuza kadar beklemek için başlangıç ekranı ayarlamak için <a0></a0>, el ile "-1" için Boot.ini dosyasında zaman aşımı değerini ayarlayabilirsiniz. Ancak, Başlangıç ve Kurtarma bölümü bir sonraki erişiminizde başka bir değer seçmeniz istenir.

Özellikler

Makale numarası: 286165 - Last Review: 8 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbnofix kbprb KB286165 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:286165

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com