V aplikaci Outlook se připomenutí ze složek Kalendář a Úkoly nezobrazují podle očekávání

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 286166 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Verzi tohoto článku pro aplikaci Microsoft Outlook 97 naleznete pod číslem 161033 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
Verzi tohoto článku pro aplikaci Microsoft Outlook 98 naleznete pod číslem 179393 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
Verzi tohoto článku pro aplikaci Microsoft Outlook 2000 naleznete pod číslem 195964 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Může dojít k tomu, že se v aplikaci Outlook nezobrazují připomenutí ze složek Kalendář a Úkoly v naplánovanou dobu. Také se může stát, že když v nové události s připomenutím klepnete na tlačítko Uložit a zavřít, zobrazí se následující zpráva:
Připomenutí pro <předmět> nebude zobrazeno, protože položka není ve složkách Kalendář nebo Úkoly. Je to v pořádku? <ano> <ne>

Příčina

Toto chování má čtyři obvyklé příčiny:
 • Aplikace Microsoft Outlook není spuštěná. Na rozdíl od aplikace Microsoft Schedule+, která má samostatný soubor na zpracování připomenutí, v aplikaci Outlook řídí připomenutí hlavní program. Pokud neběží aplikace Outlook, připomenutí se nezobrazí.
 • Připomenutí ve složce Kalendář nebo Úkoly není ve vaší primární složce. Připomenutí se aktivují pouze z primárních složek Kalendář a Úkoly. Primární složky mají stejné umístění jako umístění, kam přijímáte zprávy. Při nastavení e-mailové služby určíte, zda pošta bude doručována do složky Doručená pošta v poštovní schránce nebo do složky Doručená pošta ve vašem souboru osobních složek (PST).

  Pokud například přijímáte zprávy do složky Doručená pošta v souboru osobních složek (PST) a vytvoříte připomenutí události ve složce Kalendář ve své poštovní schránce, připomenutí se nezobrazí. Pokud stejné připomenutí vytvoříte ve složce Kalendář v souboru osobních složek, připomenutí se v příslušnou dobu zobrazí.

  Poznámka: V aplikaci Microsoft Office Outlook 2007 se připomenutí aktivují i z dalších složek Kalendář a Úkoly.
 • Možnost Doručení je u e-mailové služby nastavená na hodnotu Žádné. Je nutné zadat výchozí místo pro doručování, jinak nebudou připomenutí zpracovávána.
 • Složka Připomenutí je poškozená nebo obsahuje poškozené položky.

Řešení

Toto chování můžete odstranit jedním z následujících postupů:
 • Pokud aplikace Outlook není spuštěná, spusťte ji a nechte ji běžet, aby se zobrazovala připomenutí.
 • Při vytváření připomenutí kontrolujte, zda se ukládají do primární složky Kalendář nebo Úkoly.
 • Ukončete aplikaci Outlook, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Spustit, zadejte příkaz outlook /cleanreminders a pak klepněte na tlačítko OK.
 • Ukončete aplikaci Outlook, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Spustit, zadejte příkaz outlook /restfolders a pak klepněte na tlačítko OK. Tuto metodu použijte v případě, kdy problém nelze vyřešit pomocí přepínače /cleanreminders.

Odkazy

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
296192 Další přepínače příkazového řádku (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 286166 - Poslední aktualizace: 12. března 2007 - Revize: 5.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbtasks kbcalendar kbprb KB286166

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com