Anti-malware platforma update pre Endpoint Protection klientov je k dispozícii od spoločnosti Microsoft Support

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2865173 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento článok popisuje aktualizácia anti-malware platformu pre Microsoft System Center 2012 koncový bod ochranu Service Pack 1 (SP1) klientov a klientov Microsoft Forefront Endpoint Protection 2010. Tieto balíky aktualizovať Endpoint Protection klientov služby, ovládače a súčasti používateľského rozhrania.

Spoločnosť Microsoft pravidelne vydáva aktualizácie anti-malware platforma zaručiť súlad ochrany, výkon, robustnosť a použiteľnosť v krajině malware, ktorý sa neustále mení. Tento balík aktualizácia je datované August 2013.

Poznámka: Táto aktualizácia sa týka len Endpoint Protection klientov, ktoré sú integrované s Microsoft System Center 2012 Configuration Manager alebo Microsoft System Center Configuration Manager 2007. Samostatný klientskych zariadení, kliknite na nasledovné číslo článku ísť do článkov v databáze Microsoft Knowledge Base:

2864366 Anti-malware platforma update pre Forefront Endpoint Protection 2010 samostatných klientov je k dispozícii z lokality Microsoft Update

2884678 Anti-malware platforma update pre stand-alone System Center 2012 Endpoint Protection klientov je k dispozícii z lokality Microsoft Update

Ďalšie informácie

Informácie o aktualizácii

Anti-malware platformu aktualizácia prináša nasledujúce vylepšenia:
 • Aktualizácie platformy siete real-time správania monitorovacie funkcie

  Poskytuje novú schopnosť ochrany, ktorá kombinuje podozrivé sieťové aktivity s ostatnými podozrivé správanie monitoring už zahrnuté v produkte spúšťanie telemetrie a vzorku predkladanie podozrivé súbory, ktoré môžu vyžadovať ďalšie analýzy.

  Informácie o konfigurovaní tejto funkcie nájdete v téme internetovej Windows:

  Poskytovatelia služby WMI

  Ďalšie informácie, pozrite nasledujúce webové stránky systému Center Configuration Manager Team Blog:

  Vylepšenia a správanie Monitoring siete kontrolného systému na platforme Microsoft anti-malware

 • Pridáva podporu viacerých operačných systémov

  Táto aktualizácia pridáva podporu pre nasledujúce operačné systémy:
  • Enterprise Windows 8.1
  • Windows 8.1 Pro
  • Windows Server 2012 R2 Datacenter
  • Windows Server 2012 R2 Enterprise

 • Pridáva podporu ovládateľnosť

  WMIv2 poskytovateľ je teraz k dispozícii umožňuje programové riadenie funkcií v užívateľské skúsenosti, ako vypnúť používateľské rozhrania na automatickej terminály.

  Informácie o poskytovateľovi a opis API nájdete nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

  Poskytovatelia služby WMI

  Informácie o PowerShell cmdlet, ktoré sú tiež k dispozícii pre správcovské skriptovanie, téme nasledujúce Microsoft TechNet:

  Windows a Windows Server automatizácie pomocou prostredia Windows PowerShell
 • Pridá proti manipulovaniu funkčnosť znížiť riziko že malware sa znefunkčniť, alebo obísť anti-malware skenovanie

  Napríklad, prístup k databáze registry a služby, ktoré používajú anti-malware platformy môžu byť spravované iba priamo prostredníctvom podporovaných správnych možností (dôveryhodné kanály) cez System Center Configuration Manager konzolu.

 • Zlepšuje celkový výkon anti-malware platformy

  Anti-malware výkon je lepšia v porovnaní s predchádzajúcimi verziami platformu. Vylepšenia sú vykonané pre podpisy, ktoré sú dodávané prostredníctvom Microsoft Active ochrany služby (mapy). Tieto zmeny obsahovať žiadne konfigurovateľné alebo zákazník-čelia účinky.

  Ďalšie informácie o MAPÁCH nájdete nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

  Popis Microsoft Active ochrany služieb Spoločenstva
 • Pridá viac jazyková podpora pre platformu anti-malware

  Tieto nové jazyky sú podporované:
  • Čínština (Hongkong, OAO) (zh-HK)
  • Čínštinu (PRC) (zh-CN)
  • Čínština (Taiwan) (zh-TW)
  • Slovensky (sk-sk)
  • Francúzština (fr-FR)
  • Nemecký (de-DE)
  • Taliansky (it-IT)
  • Japonská (ja-JP)
  • Kórejská (ko-KR)
  • Portugalčina (Brazília) (pt-BR)
  • Ruský (ru-RU)
  • Španielsky (es-ES)

 • Dodáva konfigurovateľné Automatická vzorka predloženia možnosť

  V predvolenom nastavení, ak váš počítač je pridaný do máp, sa môžu výzva odosielať podozrivé súbory do spoločnosti Microsoft pre ďalšiu analýzu. Táto aktualizácia umožňuje nové možnosti konfigurácie pre tento odber vzoriek poskytuje možnosť automaticky odoslať takéto súbory ako súbory .exe bez teba je výzva. Uvedomte si, že všetky súbory, ktoré obsahujú potenciálne osobne identifikovateľné informácie aj naďalej výzvu.

  Poznámky o tejto možnosti
  • Táto možnosť zahŕňa aktualizované licenčné podmienky pre softvér spoločnosti Microsoft a ochrana osobných údajov vyhlásenie, ktorá pojednáva o túto funkciu.
  • Možnosť nastavenie je konfigurovateľné pomocou Windows Management Instrumentation (WMI).
  • Táto možnosť v súčasnosti poskytuje žiadne user-konfigurovateľné schopnosti v System Center Configuration Manager konzolu alebo súbory šablón pre správu (.admx).
  • Táto možnosť vyžaduje mapy členstvo.


  Informácie o konfigurácii politiky, v téme nasledujúce Microsoft TechNet:

  FEP ADMX odkaz
 • Robí niekoľko klientskych opráv

  Okrem zlepšenia, ktoré sú tu uvedené, táto verzia opravuje tieto problémy klienta:
  • Microsoft Exchange Server 2003 interoperabilitu

   Inštalácia Endpoint Protection klienta Exchange Server 2003 môžu spôsobiť zlyhanie ActiveSync ako udalosť ID 3005. Ak chcete predísť tomuto problému, vytvorte nasledovnú hodnotu databázy registry:

   Umiestnenie databázy Registry:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\mpfilter\Parameters

   Názov hodnoty DWORD: DisableReadHooking
   Hodnota DWORD: 1

   Poznámkyo toto nastavenie
   • Reštart servera Exchange pre zmeny prejavili.
   • Toto nastavenie hodnoty mení ako zvláda Endpoint Protection klientov prístup k súborom. To však neovplyvňuje schopnosť detekcie.
  • Nesprávne premennej

   Inštalácia Endpoint Protection agent vytvára ďalšie premenná prostredia PSModulePath , ktorý obsahuje koncovú medzeru. To je uvedené ako duplicitné premennú.

  • Alternatívny pohon zariadenia

   /Drive parameter nemení výrobku AppDataPath hodnotu k určenej jednotke. Zmení sa iba údaje programu cesta.

Ako získať túto aktualizáciu

Podporované aktualizácia je k dispozícii od spoločnosti Microsoft Support. Táto aktualizácia je však určená opraviť len problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto aktualizácia sa vzťahujú len na systémy, ktoré sa vyskytuje problém popísaný v tomto článku. Táto aktualizácia môže obdržať ďalšie testovanie. Preto, ak ste nie sú vážne ovplyvnené tento problém, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto aktualizáciu.

Ak je aktualizácia k dispozícii na prevzatie, je "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na oddelenie služieb a podpory zákazníkov spoločnosti Microsoft a získajte rýchlu opravu.

Poznámka: Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa žiadne riešenie problémov nevyžaduje, budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé náklady na podporu sa budú vzťahovať na dodatočné otázky podpory a problémy, ktoré nespĺňajú kritériá pre túto špecifickú rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Vo formulári Prevzatie dostupnej rýchlej opravy sa zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Ak chcete použiť túto rýchlu opravu, musíte mať nainštalované nasledovné:
 • Kumulatívna aktualizácia 2 Systém Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
 • Service Pack 2 Systém Center Správca konfigurácie 2007 a Súhrnná aktualizácia 1 pre Forefront Endpoint Protection 2010

Reštartujte informácie

Budete musieť reštartovať počítač po použití tejto rýchlej opravy.

Poznámka: Odporúčame, aby ste zatvorili Configuration Manager Administration Console pred inštaláciou tejto rýchlej opravy balík.

Pokyny na inštaláciu

System Center 2012 Endpoint Protection
Po nainštalovaní tejto aktualizácie balíka, musíte zapnúť funkciu automatického upgradu klienta v konzole správcu 2012 Configuration Manager. Endpoint Protection agent bude aktualizovať v závislosti od hodnôt, ktoré sú definované v načítanie nastavení politiky klienta a nastavenie automaticky aktualizovať klient dní .

Forefront Endpoint Protection 2010
Po nainštalovaní tejto aktualizácie balíka, musíte vytvoriť nové nasadenie inštalácie klienta Forefront Endpoint Protection alebo opakovanie existujúce reklamy. Ďalšie informácie o tom, ako vytvoriť nasadenie, v téme nasledujúce Microsoft TechNet:

Nasadenie použitím Správcu konfigurácie balíky
Pre viac informácií pozri blog článok webová lokalita Microsoft Developer Network (MSDN):

Inštalácia aktualizácie platformy anti-malware pre FEP 2010 SU1 a SCEP 2012 SP1

Informácie o nahradení pre rýchlu opravu

Túto aktualizáciu nahradí nasledujúce aktualizácie:
 • 2828233 Anti-malware platformu aktualizácia pre System Center 2012 koncový bod ochranu Service Pack 1 klientov je k dispozícii od spoločnosti Microsoft Support
 • 2827684 Anti-malware platforma update pre Forefront Endpoint Protection 2010 klientov je k dispozícii od spoločnosti Microsoft Support

Ďalšie informácie

Táto aktualizácia prináša antimalware klientsku verziu 4.3.215.0. Môžete nájsť informácie o verzii kliknutím o ponuke pomôcť Endpoint Protection klientov používateľského rozhrania.

Informácie o súboroch

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Anglická verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v univerzálnom svetovom čase (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, čas sa prevedie na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite kartu Časové pásmo v položke Dátum a čas v ovládacom paneli.

Pre Forefront Endpoint Protection 2010
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČas
Amuninstall.vbsNeuplatňuje sa10,05101-Júla-201102:35
Commonconstants.dll2.1.1116.11426,28801-Júla-201102:35
Commonsetuputils.dll2.1.1116.11468,27201-Júla-201102:35
Fep2010su1-fepext-kb2865173-x 86-enu.mspNeuplatňuje sa25,890,81601-Júla-201102:35
Fepext.msiNeuplatňuje sa26,628,09601-Júla-201102:35
Fepregistrator.exe2.1.1116.114121,52001-Júla-201102:35
Amuninstall.vbsNeuplatňuje sa10,05101-Júla-201102:35
Commonconstants.dll2.1.1116.11426,28801-Júla-201102:35
Commonsetuputils.dll2.1.1116.11468,27201-Júla-201102:35
Fep2010su1-fepext-kb2865173-amd64-enu.mspNeuplatňuje sa25,890,81601-Júla-201102:35
Fepext.msiNeuplatňuje sa26,628,09601-Júla-201102:35
Fepregistrator.exe2.1.1116.114121,52001-Júla-201102:35
Pre System Center 2012 Endpoint Protection
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČas
ccmsetup.cabNeuplatňuje sa9,61131-Máj-201306:10
scepinstall.exe4.3.215.025,591,43231-Máj-201306:10
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Odkazy

Vlastnosti

ID článku: 2865173 - Posledná kontrola: 24. januára 2014 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1
 • Microsoft Forefront Endpoint Protection 2010
 • Microsoft System Center Configuration Manager 2007
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2865173 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2865173

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com