XCCC: Front-End Servers büyük bir bağlantı sayısı için kendilerini Ağımdaki

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 286822 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ön uç sunucular hızla süresiz olarak açık tutulan iletim Denetimi Protokolü (TCP) bağlantı kendilerini kurma başlayabilir. Tüm istemci bağlantıları için ön uç sunucu durdurulduktan sonra bağlantıları hala açık kalır.

Neden

Bu sorun, bilgi depolarını da Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) bir köprübaşı sunucusu olarak çalışan bir ön uç sunucusundan kaldırılmışsa oluşabilir. Bir SMTP köprübaşı sunucusu olarak çalışan bir ön uç sunucusu varsa, ön uç sunucularda bilgi depolarını silmeniz önerilir, ancak ön uç sunucuda teslim durumu bildirimleri oluşturabilir, bilgi deposu işlemi çalıştırıyor olmanız gerekir. Teslim durumu bildirimi kodu depoyu oluşturur; bu nedenle, SMTP köprübaşı sunucuları en az bir özel bilgi deposu takılı ve çalışıyor gerekir. Açık bağlantı kök nedenini henüz belirlenmiştir değil. Bazı müşteriler, SMTP köprü kurucu sunucuları olarak ön uç sunucuları kullanır.

Inetinfo.exe işlemi, bu bağlantıları oluşturabilir. Inetinfo de yüzde 100'merkezi işlemci birimi (CPU) zaman ayırdığınız ve kullanılabilir bellek bırakarak tüm kullanılabilir kaynakları tüketebilir

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 286822 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbnofix KB286822 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:286822

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com