Služba Klient DNS není vrátit pomocí první server v seznamu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 286834 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Služba klienta Windows 2000 Domain Name System (DNS) (Dnscache) následuje určitého algoritmu při rozhodne pořadí použití serverů DNS jsou konfigurovány ve vlastnostech protokolu TCP/IP. Pokud reprioritized seznam serverů DNS může služba Klient DNS Windows 2000 není obnovit prioritu serveru v pravidelných intervalech.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Version   Size  File name
  -----------------------------------------------------
  26-Sep-2001 10:09 5.0.2195.43 94,992 Dnsrslvr.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows 2000 Service Pack 3.

Další informace

Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
Po použití této opravy hotfix jsou priority serveru ve výchozím nastavení obnovit každých 15 minut. Můžete konfigurovat toto chování nakonfigurován přidáním následující hodnotu registru:

Klíč: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Dnscache\Parameters

Hodnota: ServerPriorityTimeLimit
Typ dat: REG_DWORD
Oblast: 0x0 až 0xFFFFFFFF sekund

Pokud tato hodnota nastavena na 0 (nula), priority server obnovit před klientská služba rozhodne, které server DNS používat. Proto server DNS je nakonfigurován nejprve pokusí nejprve na každý dotaz. Chcete-li provést změny této hodnoty efektivní, musíte restartovat systém Windows 2000. Další informace o současné instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 286834 - Poslední aktualizace: 12. října 2007 - Revize: 3.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP2
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbdirservices kbfix kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB286834 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:286834

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com