Poprawka: Dane wykresu nie można zaktualizować korzystając z Report Viewer Web Part do wyświetlania raportu w SSRS 2008 R2 lub SSRS 2012

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2868348 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Objawy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Masz Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services lub Microsoft SQL Server 2012 Reporting Services raport, który zawiera wykres w trybie macierzystym.
  • Raport któreś on AutoRefresh właściwość włączony, tak aby wykresu i jego danych mogą być aktualizowane automatycznie w raporcie.
  • Report Viewer Web Part służy do przeglądania raportu wraz z wykresu z witryny programu SharePoint.
  • Właściwość Rozmiar paska narzędzi składnika Web Part Podgląd raportu jest ustawiona jako None.
W tym scenariuszu dane wykresu nie być zaktualizowane w raporcie po raporcie wykonuje automatyczne odświeżanie z witryny programu SharePoint.

Notatki
  • Dane wykresu mogą być aktualizowane poprawnie, gdy właściwość Rozmiar paska narzędzi jest ustawiona jako małe lub Pełna.
  • Ten problem występuje tylko w przypadku, gdy raport zawiera wykres.
  • Ten problem występuje również w przypadku, gdy raport jest renderowana w przeglądarce bez paska narzędzi przy użyciu adresu URL dostępu wraz z parametrem rc: Toolbar wartość false.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące zbiorczej aktualizacji

Problem został rozwiązany po raz pierwszy w następujących aktualizacji zbiorczej programu SQL Server.

Zbiorcza aktualizacja 7 programu SQL Server 2008 R2 z dodatkiem SP1

10 Aktualizację zbiorczą dla programu SQL Server 2012

Aktualizacje zbiorcze dla programu SQL Server — informacje

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Każdej nowej aktualizacji zbiorczej dla programu SQL Server zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzedniej zbiorczej aktualizacji. Sprawdź najnowsze aktualizacje zbiorcze dla programu SQL Server:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

8 Aktualizację zbiorczą dla programu SQL Server 2008 R2 z dodatkiem Service Pack 2

Poprawkę dotyczącą tego problemu został wydany 8 aktualizacja zbiorcza. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania tego pakietu skumulowanego aktualizacji dla dodatku Service Pack 2 dla programu SQL Server 2008 R2 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2871401 8 Zbiorczy pakiet aktualizacji dla dodatku Service Pack 2 dla programu SQL Server 2008 R2
Uwaga Ponieważ kompilacje kumulują się, każde nowe wydanie poprawka zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzednich SQL Server 2008 R2 z dodatkiem Service Pack 2 release naprawić. Zaleca się rozważyć zastosowanie najnowszej wersji poprawki, zawierający tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia go w bazie wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2730301 SQL Server 2008 R2 buduje wydane po wydaniu dodatku Service Pack 2 dla programu SQL Server 2008 R2

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, ustaw właściwość Rozmiar paska narzędzi małe lub Pełna.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2868348 - Ostatnia weryfikacja: 19 listopada 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2868348 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2868348

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com